Fulham - Aston Villa İstatistikleri ve Maç Analizi

Fulham - Aston Villa karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Fulham iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Aston Villa ise deplasmanda maç başına 2.10 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.64 gol beklentisi gösteriyor.

England · English Premier League · 23 Ocak 2027 15:00
FulhamGüç 57/100
VSCraven Cottage
Aston VillaGüç 73/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Fulham - Aston Villa Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
FulhamGÜÇ PROFİLİAston Villa
57
Genel Güç
73
73
Hücum
90
66
Savunma
57
65
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

Fulham - Aston Villa Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Fulham için gol beklentisi 0.88,Aston Villa için 1.77 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.64 seviyesinde.

Fulham gol profili0.88
Aston Villa gol profili1.77
Toplam gol profili2.64
Güç farkı16

Fulham İç Saha İstatistikleri

Fulham · iç saha5G 1B 4M10-8 · 1.60 puan/maç
Fulham · genel7G 6B 7M18-21 · 1.35 puan/maç

Aston Villa Deplasman İstatistikleri

Aston Villa · deplasman7G 1B 2M21-11 · 2.20 puan/maç
Aston Villa · genel12G 4B 4M45-27 · 2.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Fulham - Aston Villa Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Fulham - Aston Villa Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%4540 maç örneklem
1X%5540 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Fulham - Aston Villa Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6840 maç örneklem
1.5 ALT%3240 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3240 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Fulham - Aston Villa Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Fulham - Aston Villa Form Durumu ve Maç Profili

Fulham, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Aston Villa maç başına 2.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Fulham için 57/100, Aston Villa için 73/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+16 Aston VillaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.64Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 2.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.