Manchester City - Nottingham Forest İstatistikleri ve Maç Analizi

Manchester City - Nottingham Forest karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Manchester City iç sahada maç başına 2.30 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Nottingham Forest ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 2.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.55 gol beklentisi gösteriyor.

England · English Premier League · 16 Ocak 2027 15:00
Manchester CityGüç 73/100
VSEtihad Stadium
Nottingham ForestGüç 39/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

49/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Manchester City - Nottingham Forest Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Manchester CityGÜÇ PROFİLİNottingham Forest
73
Genel Güç
39
90
Hücum
88
57
Savunma
30
75
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Manchester City - Nottingham Forest Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Manchester City için gol beklentisi 2.60,Nottingham Forest için 0.95 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.55 seviyesinde.

Manchester City gol profili2.60
Nottingham Forest gol profili0.95
Toplam gol profili3.55
Güç farkı34

Manchester City İç Saha İstatistikleri

Manchester City · iç saha7G 0B 3M23-11 · 2.10 puan/maç
Manchester City · genel12G 4B 4M42-21 · 2.00 puan/maç

Nottingham Forest Deplasman İstatistikleri

Nottingham Forest · deplasman3G 1B 6M14-22 · 1.00 puan/maç
Nottingham Forest · genel5G 7B 8M25-30 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Manchester City - Nottingham Forest Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%8540 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%1540 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Manchester City - Nottingham Forest Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5040 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%5040 maç örneklem

Manchester City - Nottingham Forest Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9540 maç örneklem
1.5 ALT%540 maç örneklem
2.5 ÜST%8540 maç örneklem
2.5 ALT%1540 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%540 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Manchester City - Nottingham Forest Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Manchester City - Nottingham Forest Form Durumu ve Maç Profili

Manchester City, genel form profilinde maç başına 2.00 puan toplarken,Nottingham Forest maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Manchester City için 73/100, Nottingham Forest için 39/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+34 Manchester CitySaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.55Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.00 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.