Everton - Aston Villa İstatistikleri ve Maç Analizi

Everton - Aston Villa karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Everton iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 2.00 gol yiyor. Aston Villa ise deplasmanda maç başına 2.10 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.47 gol beklentisi gösteriyor.

England · English Premier League · 6 Ocak 2027 20:00
EvertonGüç 40/100
VSHill Dickinson Stadium
Aston VillaGüç 73/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

49/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Everton - Aston Villa Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
EvertonGÜÇ PROFİLİAston Villa
40
Genel Güç
73
90
Hücum
90
32
Savunma
57
50
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

Everton - Aston Villa Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Everton için gol beklentisi 1.08,Aston Villa için 2.39 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.47 seviyesinde.

Everton gol profili1.08
Aston Villa gol profili2.39
Toplam gol profili3.47
Güç farkı33

Everton İç Saha İstatistikleri

Everton · iç saha2G 3B 5M16-20 · 0.90 puan/maç
Everton · genel3G 8B 9M28-33 · 0.85 puan/maç

Aston Villa Deplasman İstatistikleri

Aston Villa · deplasman7G 1B 2M21-11 · 2.20 puan/maç
Aston Villa · genel12G 4B 4M45-27 · 2.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Everton - Aston Villa Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Everton - Aston Villa Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2540 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%4840 maç örneklem
1X%5240 maç örneklem
X2%7540 maç örneklem

Everton - Aston Villa Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Everton - Aston Villa Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Everton - Aston Villa Form Durumu ve Maç Profili

Everton, genel form profilinde maç başına 0.85 puan toplarken,Aston Villa maç başına 2.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Everton için 40/100, Aston Villa için 73/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+33 Aston VillaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.47Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.85 / 2.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.