Brighton and Hove Albion - Manchester United İstatistikleri ve Maç Analizi

Brighton and Hove Albion - Manchester United karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Brighton and Hove Albion iç sahada maç başına 2.50 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Manchester United ise deplasmanda maç başına 1.60 gol atıp 0.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.07 gol beklentisi gösteriyor.

England · English Premier League · 2 Ocak 2027 15:00
Brighton and Hove AlbionGüç 79/100
VSAmerican Express Stadium
Manchester UnitedGüç 60/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Brighton and Hove Albion - Manchester United Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Brighton and Hove AlbionGÜÇ PROFİLİManchester United
79
Genel Güç
60
90
Hücum
90
68
Savunma
68
75
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Brighton and Hove Albion - Manchester United Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Brighton and Hove Albion için gol beklentisi 2.01,Manchester United için 1.07 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.07 seviyesinde.

Brighton and Hove Albion gol profili2.01
Manchester United gol profili1.07
Toplam gol profili3.07
Güç farkı19

Brighton and Hove Albion İç Saha İstatistikleri

Brighton and Hove Albion · iç saha7G 1B 2M25-7 · 2.20 puan/maç
Brighton and Hove Albion · genel10G 3B 7M37-19 · 1.65 puan/maç

Manchester United Deplasman İstatistikleri

Manchester United · deplasman3G 6B 1M16-7 · 1.50 puan/maç
Manchester United · genel9G 7B 4M35-22 · 1.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Brighton and Hove Albion - Manchester United Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%4240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%5840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Brighton and Hove Albion - Manchester United Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3540 maç örneklem
X%3240 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%6540 maç örneklem

Brighton and Hove Albion - Manchester United Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%1540 maç örneklem
3.5 ALT%8540 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%6040 maç örneklem
4+ GOL%1540 maç örneklem

Brighton and Hove Albion - Manchester United Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4240 maç örneklem
KG YOK%5840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Brighton and Hove Albion - Manchester United Form Durumu ve Maç Profili

Brighton and Hove Albion, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Manchester United maç başına 1.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Brighton and Hove Albion için 79/100, Manchester United için 60/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+19 Brighton and Hove AlbionSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.07Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 1.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.