Newcastle United - Nottingham Forest İstatistikleri ve Maç Analizi

Newcastle United - Nottingham Forest karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Newcastle United iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Nottingham Forest ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 2.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.46 gol beklentisi gösteriyor.

England · English Premier League · 30 Aralık 2026 20:00
Newcastle UnitedGüç 67/100
VSSt James Park
Nottingham ForestGüç 39/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

48/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Newcastle United - Nottingham Forest Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Newcastle UnitedGÜÇ PROFİLİNottingham Forest
67
Genel Güç
39
90
Hücum
88
54
Savunma
30
70
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Newcastle United - Nottingham Forest Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Newcastle United için gol beklentisi 2.42,Nottingham Forest için 1.04 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.46 seviyesinde.

Newcastle United gol profili2.42
Nottingham Forest gol profili1.04
Toplam gol profili3.46
Güç farkı28

Newcastle United İç Saha İstatistikleri

Newcastle United · iç saha6G 1B 3M21-12 · 1.90 puan/maç
Newcastle United · genel7G 4B 9M28-29 · 1.25 puan/maç

Nottingham Forest Deplasman İstatistikleri

Nottingham Forest · deplasman3G 1B 6M14-22 · 1.00 puan/maç
Nottingham Forest · genel5G 7B 8M25-30 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Newcastle United - Nottingham Forest Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%8240 maçlık örneklem
KG VAR%7840 maçlık örneklem
2.5 ALT%1840 maçlık örneklem
KG YOK%2240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Newcastle United - Nottingham Forest Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%4040 maç örneklem
1X%6040 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Newcastle United - Nottingham Forest Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9840 maç örneklem
1.5 ALT%240 maç örneklem
2.5 ÜST%8240 maç örneklem
2.5 ALT%1840 maç örneklem
3.5 ÜST%5040 maç örneklem
3.5 ALT%5040 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%240 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%5040 maç örneklem

Newcastle United - Nottingham Forest Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7840 maç örneklem
KG YOK%2240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%9240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Newcastle United - Nottingham Forest Form Durumu ve Maç Profili

Newcastle United, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Nottingham Forest maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Newcastle United için 67/100, Nottingham Forest için 39/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+28 Newcastle UnitedSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.46Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.