Muğlaspor - Batman Petrolspor İstatistikleri ve Maç Analizi

Muğlaspor - Batman Petrolspor karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Muğlaspor iç sahada maç başına 2.25 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Batman Petrolspor ise deplasmanda maç başına 1.17 gol atıp 2.17 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.32 gol beklentisi gösteriyor.

Turkey · Turkish 1 Lig · 14 Nisan 2027 16:00
MuğlasporGüç 62/100
VSMuğla Atatürk Stadyumu
Batman PetrolsporGüç 29/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Muğlaspor - Batman Petrolspor Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MuğlasporGÜÇ PROFİLİBatman Petrolspor
62
Genel Güç
29
90
Hücum
79
60
Savunma
30
45
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Muğlaspor - Batman Petrolspor Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Muğlaspor için gol beklentisi 2.55,Batman Petrolspor için 0.78 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.32 seviyesinde.

Muğlaspor gol profili2.55
Batman Petrolspor gol profili0.78
Toplam gol profili3.32
Güç farkı33

Muğlaspor İç Saha İstatistikleri

Muğlaspor · iç saha1G 3B 0M9-4 · 1.50 puan/maç
Muğlaspor · genel2G 5B 1M15-11 · 1.38 puan/maç

Batman Petrolspor Deplasman İstatistikleri

Batman Petrolspor · deplasman0G 3B 3M7-13 · 0.50 puan/maç
Batman Petrolspor · genel4G 3B 4M21-22 · 1.36 puan/maç
FEM MARKET LAB

Muğlaspor - Batman Petrolspor Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%8010 maçlık örneklem
KG VAR%7010 maçlık örneklem
2.5 ALT%2010 maçlık örneklem
KG YOK%3010 maçlık örneklem
3.5 ÜST%6010 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1010 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%8010 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4010 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Muğlaspor - Batman Petrolspor Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4010 maç örneklem
X%6010 maç örneklem
2%010 maç örneklem
1X%10010 maç örneklem
X2%6010 maç örneklem

Muğlaspor - Batman Petrolspor Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9010 maç örneklem
1.5 ALT%1010 maç örneklem
2.5 ÜST%8010 maç örneklem
2.5 ALT%2010 maç örneklem
3.5 ÜST%6010 maç örneklem
3.5 ALT%4010 maç örneklem
4.5 ÜST%1010 maç örneklem
4.5 ALT%9010 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1010 maç örneklem
2-3 GOL%3010 maç örneklem
4+ GOL%6010 maç örneklem

Muğlaspor - Batman Petrolspor Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7010 maç örneklem
KG YOK%3010 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9010 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%8010 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2010 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7010 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4010 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%010 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Muğlaspor - Batman Petrolspor Form Durumu ve Maç Profili

Muğlaspor, genel form profilinde maç başına 1.38 puan toplarken,Batman Petrolspor maç başına 1.36 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Muğlaspor için 62/100, Batman Petrolspor için 29/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+33 MuğlasporSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.32Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.38 / 1.36Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.