Esenler Erokspor - Batman Petrolspor İstatistikleri ve Maç Analizi

Esenler Erokspor - Batman Petrolspor karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Esenler Erokspor iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Batman Petrolspor ise deplasmanda maç başına 1.17 gol atıp 2.17 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.84 gol beklentisi gösteriyor.

Turkey · Turkish 1 Lig · 21 Mart 2027 17:00
Esenler EroksporGüç 45/100
VSEsenler Stadyumu
Batman PetrolsporGüç 29/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

35/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Esenler Erokspor - Batman Petrolspor Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Esenler EroksporGÜÇ PROFİLİBatman Petrolspor
45
Genel Güç
29
77
Hücum
79
43
Savunma
30
55
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Esenler Erokspor - Batman Petrolspor Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Esenler Erokspor için gol beklentisi 1.67,Batman Petrolspor için 1.17 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.84 seviyesinde.

Esenler Erokspor gol profili1.67
Batman Petrolspor gol profili1.17
Toplam gol profili2.84
Güç farkı16

Esenler Erokspor İç Saha İstatistikleri

Esenler Erokspor · iç saha3G 3B 4M11-16 · 1.20 puan/maç
Esenler Erokspor · genel6G 6B 8M22-28 · 1.20 puan/maç

Batman Petrolspor Deplasman İstatistikleri

Batman Petrolspor · deplasman0G 3B 3M7-13 · 0.50 puan/maç
Batman Petrolspor · genel4G 3B 4M21-22 · 1.36 puan/maç
FEM MARKET LAB

Esenler Erokspor - Batman Petrolspor Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4626 maçlık örneklem
KG VAR%6226 maçlık örneklem
2.5 ALT%5426 maçlık örneklem
KG YOK%3826 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3126 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1226 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4626 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3526 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Esenler Erokspor - Batman Petrolspor Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4626 maç örneklem
X%3526 maç örneklem
2%1926 maç örneklem
1X%8126 maç örneklem
X2%5426 maç örneklem

Esenler Erokspor - Batman Petrolspor Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8826 maç örneklem
1.5 ALT%1226 maç örneklem
2.5 ÜST%4626 maç örneklem
2.5 ALT%5426 maç örneklem
3.5 ÜST%3126 maç örneklem
3.5 ALT%6926 maç örneklem
4.5 ÜST%1226 maç örneklem
4.5 ALT%8826 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1226 maç örneklem
2-3 GOL%5826 maç örneklem
4+ GOL%3126 maç örneklem

Esenler Erokspor - Batman Petrolspor Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6226 maç örneklem
KG YOK%3826 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7726 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4626 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2326 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8126 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3526 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%426 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Esenler Erokspor - Batman Petrolspor Form Durumu ve Maç Profili

Esenler Erokspor, genel form profilinde maç başına 1.20 puan toplarken,Batman Petrolspor maç başına 1.36 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Esenler Erokspor için 45/100, Batman Petrolspor için 29/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+16 Esenler EroksporSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.84Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.20 / 1.36Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.