Sarıyer - Ümraniyespor İstatistikleri ve Maç Analizi

Sarıyer - Ümraniyespor karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sarıyer iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Ümraniyespor ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.93 gol beklentisi gösteriyor.

Turkey · Turkish 1 Lig · 28 Şubat 2027 17:00
SarıyerGüç 75/100
VSYusuf Ziya Öniş Stadyumu
ÜmraniyesporGüç 54/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sarıyer - Ümraniyespor Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
SarıyerGÜÇ PROFİLİÜmraniyespor
75
Genel Güç
54
90
Hücum
88
63
Savunma
57
75
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sarıyer - Ümraniyespor Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sarıyer için gol beklentisi 1.93,Ümraniyespor için 1.00 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.93 seviyesinde.

Sarıyer gol profili1.93
Ümraniyespor gol profili1.00
Toplam gol profili2.93
Güç farkı21

Sarıyer İç Saha İstatistikleri

Sarıyer · iç saha7G 1B 2M21-9 · 2.20 puan/maç
Sarıyer · genel9G 6B 5M27-19 · 1.65 puan/maç

Ümraniyespor Deplasman İstatistikleri

Ümraniyespor · deplasman4G 2B 4M14-11 · 1.40 puan/maç
Ümraniyespor · genel6G 5B 9M25-26 · 1.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sarıyer - Ümraniyespor Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sarıyer - Ümraniyespor Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5540 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%4540 maç örneklem

Sarıyer - Ümraniyespor Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Sarıyer - Ümraniyespor Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sarıyer - Ümraniyespor Form Durumu ve Maç Profili

Sarıyer, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Ümraniyespor maç başına 1.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sarıyer için 75/100, Ümraniyespor için 54/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+21 SarıyerSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.93Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 1.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.