Vanspor - Mardin 1969 İstatistikleri ve Maç Analizi

Vanspor - Mardin 1969 karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Vanspor iç sahada maç başına 0.40 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Mardin 1969 ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.97 gol beklentisi gösteriyor.

Turkey · Turkish 1 Lig · 31 Ocak 2027 17:00
VansporGüç 34/100
VSVan Atatürk Stadyumu
Mardin 1969Güç 38/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

32/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Vanspor - Mardin 1969 Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
VansporGÜÇ PROFİLİMardin 1969
34
Genel Güç
38
50
Hücum
73
49
Savunma
46
50
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Vanspor - Mardin 1969 Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Vanspor için gol beklentisi 0.78,Mardin 1969 için 1.19 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.97 seviyesinde.

Vanspor gol profili0.78
Mardin 1969 gol profili1.19
Toplam gol profili1.97
Güç farkı4

Vanspor İç Saha İstatistikleri

Vanspor · iç saha2G 2B 6M4-14 · 0.80 puan/maç
Vanspor · genel6G 3B 11M23-34 · 1.05 puan/maç

Mardin 1969 Deplasman İstatistikleri

Mardin 1969 · deplasman1G 2B 3M6-9 · 0.83 puan/maç
Mardin 1969 · genel4G 2B 4M11-11 · 1.40 puan/maç
FEM MARKET LAB

Vanspor - Mardin 1969 Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3826 maçlık örneklem
KG VAR%3826 maçlık örneklem
2.5 ALT%6226 maçlık örneklem
KG YOK%6226 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2726 maçlık örneklem
4.5 ÜST%826 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2726 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3526 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Vanspor - Mardin 1969 Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3826 maç örneklem
X%2326 maç örneklem
2%3826 maç örneklem
1X%6226 maç örneklem
X2%6226 maç örneklem

Vanspor - Mardin 1969 Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6226 maç örneklem
1.5 ALT%3826 maç örneklem
2.5 ÜST%3826 maç örneklem
2.5 ALT%6226 maç örneklem
3.5 ÜST%2726 maç örneklem
3.5 ALT%7326 maç örneklem
4.5 ÜST%826 maç örneklem
4.5 ALT%9226 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3826 maç örneklem
2-3 GOL%3526 maç örneklem
4+ GOL%2726 maç örneklem

Vanspor - Mardin 1969 Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3826 maç örneklem
KG YOK%6226 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6226 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2726 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2326 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6926 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3526 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%826 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Vanspor - Mardin 1969 Form Durumu ve Maç Profili

Vanspor, genel form profilinde maç başına 1.05 puan toplarken,Mardin 1969 maç başına 1.40 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Vanspor için 34/100, Mardin 1969 için 38/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+4 Mardin 1969Saha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.97Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.05 / 1.40Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.