Kayserispor - Vanspor İstatistikleri ve Maç Analizi

Kayserispor - Vanspor karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Kayserispor iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Vanspor ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 2.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.49 gol beklentisi gösteriyor.

Turkey · Turkish 1 Lig · 10 Ocak 2027 17:00
KayserisporGüç 67/100
VSRHG Enertürk Enerji Stadyumu
VansporGüç 48/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Kayserispor - Vanspor Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
KayserisporGÜÇ PROFİLİVanspor
67
Genel Güç
48
90
Hücum
90
54
Savunma
30
70
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Kayserispor - Vanspor Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Kayserispor için gol beklentisi 2.10,Vanspor için 1.38 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.49 seviyesinde.

Kayserispor gol profili2.10
Vanspor gol profili1.38
Toplam gol profili3.49
Güç farkı19

Kayserispor İç Saha İstatistikleri

Kayserispor · iç saha6G 2B 2M18-12 · 2.00 puan/maç
Kayserispor · genel10G 4B 6M33-25 · 1.70 puan/maç

Vanspor Deplasman İstatistikleri

Vanspor · deplasman4G 1B 5M18-21 · 1.30 puan/maç
Vanspor · genel6G 3B 11M23-34 · 1.05 puan/maç
FEM MARKET LAB

Kayserispor - Vanspor Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7240 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%2840 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Kayserispor - Vanspor Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Kayserispor - Vanspor Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%7240 maç örneklem
2.5 ALT%2840 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Kayserispor - Vanspor Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Kayserispor - Vanspor Form Durumu ve Maç Profili

Kayserispor, genel form profilinde maç başına 1.70 puan toplarken,Vanspor maç başına 1.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Kayserispor için 67/100, Vanspor için 48/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+19 KayserisporSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.49Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.70 / 1.05Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.