FC Sion - FC ST. Gallen İstatistikleri ve Maç Analizi

FC Sion - FC ST. Gallen karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

FC Sion iç sahada maç başına 2.20 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. FC ST. Gallen ise deplasmanda maç başına 0.60 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.76 gol beklentisi gösteriyor.

Switzerland · Swiss Super League · 30 Ocak 2027 16:00
FC SionGüç 68/100
VSStade de Tourbillon
FC ST. GallenGüç 33/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

FC Sion - FC ST. Gallen Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
FC SionGÜÇ PROFİLİFC ST. Gallen
68
Genel Güç
33
90
Hücum
58
54
Savunma
46
65
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

FC Sion - FC ST. Gallen Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre FC Sion için gol beklentisi 2.28,FC ST. Gallen için 0.48 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.76 seviyesinde.

FC Sion gol profili2.28
FC ST. Gallen gol profili0.48
Toplam gol profili2.76
Güç farkı35

FC Sion İç Saha İstatistikleri

FC Sion · iç saha5G 4B 1M22-12 · 1.90 puan/maç
FC Sion · genel5G 6B 9M29-35 · 1.05 puan/maç

FC ST. Gallen Deplasman İstatistikleri

FC ST. Gallen · deplasman1G 4B 5M6-15 · 0.70 puan/maç
FC ST. Gallen · genel8G 5B 7M25-31 · 1.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

FC Sion - FC ST. Gallen Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%6840 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%3240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%7438 maçlık örneklem
İY KG VAR%2638 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

FC Sion - FC ST. Gallen Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%3840 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

FC Sion - FC ST. Gallen Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8840 maç örneklem
1.5 ALT%1240 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1240 maç örneklem
2-3 GOL%6240 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

FC Sion - FC ST. Gallen Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6840 maç örneklem
KG YOK%3240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%240 maç örneklem

FC Sion - FC ST. Gallen İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%7438 maç örneklem
İY 0.5 ALT%2638 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%4238 maç örneklem
İY 1.5 ALT%5838 maç örneklem
İY KG VAR%2638 maç örneklem
İY KG YOK%7438 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

FC Sion - FC ST. Gallen Form Durumu ve Maç Profili

FC Sion, genel form profilinde maç başına 1.05 puan toplarken,FC ST. Gallen maç başına 1.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri FC Sion için 68/100, FC ST. Gallen için 33/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+35 FC SionSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.76Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.05 / 1.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.