Thun - Zürich İstatistikleri ve Maç Analizi

Thun - Zürich karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Thun iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 2.00 gol yiyor. Zürich ise deplasmanda maç başına 1.60 gol atıp 2.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.41 gol beklentisi gösteriyor.

Switzerland · Swiss Super League · 23 Ocak 2027 16:00
ThunGüç 34/100
VSStockhorn Arena
ZürichGüç 37/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Thun - Zürich Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ThunGÜÇ PROFİLİZürich
34
Genel Güç
37
81
Hücum
90
32
Savunma
30
45
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Thun - Zürich Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Thun için gol beklentisi 1.63,Zürich için 1.78 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.41 seviyesinde.

Thun gol profili1.63
Zürich gol profili1.78
Toplam gol profili3.41
Güç farkı3

Thun İç Saha İstatistikleri

Thun · iç saha1G 4B 5M12-20 · 0.70 puan/maç
Thun · genel4G 5B 11M34-49 · 0.85 puan/maç

Zürich Deplasman İstatistikleri

Zürich · deplasman2G 3B 5M16-24 · 0.90 puan/maç
Zürich · genel7G 3B 10M33-42 · 1.20 puan/maç
FEM MARKET LAB

Thun - Zürich Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7540 maçlık örneklem
KG VAR%7240 maçlık örneklem
2.5 ALT%2540 maçlık örneklem
KG YOK%2840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Thun - Zürich Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Thun - Zürich Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8840 maç örneklem
1.5 ALT%1240 maç örneklem
2.5 ÜST%7540 maç örneklem
2.5 ALT%2540 maç örneklem
3.5 ÜST%4540 maç örneklem
3.5 ALT%5540 maç örneklem
4.5 ÜST%2840 maç örneklem
4.5 ALT%7240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1240 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%4540 maç örneklem

Thun - Zürich Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7240 maç örneklem
KG YOK%2840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Thun - Zürich Form Durumu ve Maç Profili

Thun, genel form profilinde maç başına 0.85 puan toplarken,Zürich maç başına 1.20 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Thun için 34/100, Zürich için 37/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+3 ZürichSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.41Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.85 / 1.20Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.