Lugano - FC Sion İstatistikleri ve Maç Analizi

Lugano - FC Sion karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Lugano iç sahada maç başına 2.40 gol üretirken maç başına 0.50 gol yiyor. FC Sion ise deplasmanda maç başına 0.70 gol atıp 2.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.16 gol beklentisi gösteriyor.

Switzerland · Swiss Super League · 23 Ocak 2027 16:00
LuganoGüç 90/100
VSAIL Arena
FC SionGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

47/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Lugano - FC Sion Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
LuganoGÜÇ PROFİLİFC Sion
90
Genel Güç
25
90
Hücum
62
74
Savunma
30
85
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Lugano - FC Sion Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Lugano için gol beklentisi 3.01,FC Sion için 0.15 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.16 seviyesinde.

Lugano gol profili3.01
FC Sion gol profili0.15
Toplam gol profili3.16
Güç farkı65

Lugano İç Saha İstatistikleri

Lugano · iç saha9G 1B 0M24-5 · 2.80 puan/maç
Lugano · genel16G 3B 1M52-15 · 2.55 puan/maç

FC Sion Deplasman İstatistikleri

FC Sion · deplasman0G 2B 8M7-23 · 0.20 puan/maç
FC Sion · genel5G 6B 9M29-35 · 1.05 puan/maç
FEM MARKET LAB

Lugano - FC Sion Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%7520 maçlık örneklem
İY KG VAR%2020 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Lugano - FC Sion Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6840 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%3240 maç örneklem

Lugano - FC Sion Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Lugano - FC Sion Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

Lugano - FC Sion İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%7520 maç örneklem
İY 0.5 ALT%2520 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%3020 maç örneklem
İY 1.5 ALT%7020 maç örneklem
İY KG VAR%2020 maç örneklem
İY KG YOK%8020 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Lugano - FC Sion Form Durumu ve Maç Profili

Lugano, genel form profilinde maç başına 2.55 puan toplarken,FC Sion maç başına 1.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Lugano için 90/100, FC Sion için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+65 LuganoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.16Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.55 / 1.05Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.