Luzern - FC ST. Gallen İstatistikleri ve Maç Analizi

Luzern - FC ST. Gallen karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Luzern iç sahada maç başına 2.20 gol üretirken maç başına 1.90 gol yiyor. FC ST. Gallen ise deplasmanda maç başına 0.60 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.03 gol beklentisi gösteriyor.

Switzerland · Swiss Super League · 16 Ocak 2027 16:00
LuzernGüç 59/100
VSThermoplan Arena
FC ST. GallenGüç 33/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Luzern - FC ST. Gallen Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
LuzernGÜÇ PROFİLİFC ST. Gallen
59
Genel Güç
33
90
Hücum
58
35
Savunma
46
65
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Luzern - FC ST. Gallen Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Luzern için gol beklentisi 2.19,FC ST. Gallen için 0.83 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.03 seviyesinde.

Luzern gol profili2.19
FC ST. Gallen gol profili0.83
Toplam gol profili3.03
Güç farkı26

Luzern İç Saha İstatistikleri

Luzern · iç saha5G 2B 3M22-19 · 1.70 puan/maç
Luzern · genel9G 5B 6M40-37 · 1.60 puan/maç

FC ST. Gallen Deplasman İstatistikleri

FC ST. Gallen · deplasman1G 4B 5M6-15 · 0.70 puan/maç
FC ST. Gallen · genel8G 5B 7M25-31 · 1.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

Luzern - FC ST. Gallen Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
KG VAR%7840 maçlık örneklem
2.5 ALT%3540 maçlık örneklem
KG YOK%2240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%7520 maçlık örneklem
İY KG VAR%2020 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Luzern - FC ST. Gallen Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Luzern - FC ST. Gallen Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9040 maç örneklem
1.5 ALT%1040 maç örneklem
2.5 ÜST%6540 maç örneklem
2.5 ALT%3540 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1040 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Luzern - FC ST. Gallen Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7840 maç örneklem
KG YOK%2240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

Luzern - FC ST. Gallen İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%7520 maç örneklem
İY 0.5 ALT%2520 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%3520 maç örneklem
İY 1.5 ALT%6520 maç örneklem
İY KG VAR%2020 maç örneklem
İY KG YOK%8020 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Luzern - FC ST. Gallen Form Durumu ve Maç Profili

Luzern, genel form profilinde maç başına 1.60 puan toplarken,FC ST. Gallen maç başına 1.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Luzern için 59/100, FC ST. Gallen için 33/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+26 LuzernSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.03Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.60 / 1.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.