Basel - FC Vaduz İstatistikleri ve Maç Analizi

Basel - FC Vaduz karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Basel iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 1.90 gol yiyor. FC Vaduz ise deplasmanda maç başına 1.90 gol atıp 1.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.24 gol beklentisi gösteriyor.

Switzerland · Swiss Super League · 16 Ocak 2027 16:00
BaselGüç 31/100
VSSt. Jakob-Park
FC VaduzGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Basel - FC Vaduz Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
BaselGÜÇ PROFİLİFC Vaduz
31
Genel Güç
50
73
Hücum
90
35
Savunma
35
45
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Basel - FC Vaduz Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Basel için gol beklentisi 1.15,FC Vaduz için 2.09 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.24 seviyesinde.

Basel gol profili1.15
FC Vaduz gol profili2.09
Toplam gol profili3.24
Güç farkı19

Basel İç Saha İstatistikleri

Basel · iç saha1G 3B 6M10-19 · 0.60 puan/maç
Basel · genel5G 4B 11M25-40 · 0.95 puan/maç

FC Vaduz Deplasman İstatistikleri

FC Vaduz · deplasman3G 4B 3M19-19 · 1.30 puan/maç
FC Vaduz · genel7G 7B 6M31-29 · 1.40 puan/maç
FEM MARKET LAB

Basel - FC Vaduz Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%9213 maçlık örneklem
İY KG VAR%3113 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Basel - FC Vaduz Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3240 maç örneklem
X%3240 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%6840 maç örneklem

Basel - FC Vaduz Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%4540 maç örneklem
3.5 ALT%5540 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%3240 maç örneklem
4+ GOL%4540 maç örneklem

Basel - FC Vaduz Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2540 maç örneklem

Basel - FC Vaduz İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%9213 maç örneklem
İY 0.5 ALT%813 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%5413 maç örneklem
İY 1.5 ALT%4613 maç örneklem
İY KG VAR%3113 maç örneklem
İY KG YOK%6913 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Basel - FC Vaduz Form Durumu ve Maç Profili

Basel, genel form profilinde maç başına 0.95 puan toplarken,FC Vaduz maç başına 1.40 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Basel için 31/100, FC Vaduz için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+19 FC VaduzSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.24Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.95 / 1.40Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.