Vitória de Guimarães - Santa Clara İstatistikleri ve Maç Analizi
Vitória de Guimarães - Santa Clara karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.
Vitória de Guimarães iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 0.50 gol yiyor. Santa Clara ise deplasmanda maç başına 1.10 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.44 gol beklentisi gösteriyor.
Maçın Hikâyesi
Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.
FEM AI Derin Analiz
Vitória de Guimarães - Santa Clara Güç Karşılaştırması
SAHA PROFİLİVitória de Guimarães - Santa Clara Gol İstatistikleri
FEM veri modeline göre Vitória de Guimarães için gol beklentisi 1.74,Santa Clara için 0.70 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.44 seviyesinde.
Vitória de Guimarães İç Saha İstatistikleri
Santa Clara Deplasman İstatistikleri
Vitória de Guimarães - Santa Clara Gol ve Market Profili
Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.
Vitória de Guimarães - Santa Clara Market İstatistikleri
Maç Sonucu / Çifte Şans Profili
Vitória de Guimarães - Santa Clara Toplam Gol İstatistikleri
Toplam Gol Bantları
Vitória de Guimarães - Santa Clara Karşılıklı Gol İstatistikleri
Takım Gol Çizgileri
FEM Market Sinyalleri
MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİLVitória de Guimarães Son Maçları
Santa Clara Son Maçları
Vitória de Guimarães - Santa Clara Form Durumu ve Maç Profili
Vitória de Guimarães, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Santa Clara maç başına 2.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Vitória de Guimarães için 66/100, Santa Clara için 49/100.
Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.
Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur
FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.
Vitória de Guimarães
Santa Clara