Santa Clara - Estoril Praia İstatistikleri ve Maç Analizi

Santa Clara - Estoril Praia karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Santa Clara iç sahada maç başına 0.00 gol üretirken maç başına 0.00 gol yiyor. Estoril Praia ise deplasmanda maç başına 0.60 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.02 gol beklentisi gösteriyor.

Portugal · Portuguese Primeira Liga · 25 Nisan 2027 15:00
Santa ClaraGüç 50/100
VSEstádio de São Miguel
Estoril PraiaGüç 28/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Santa Clara - Estoril Praia Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Santa ClaraGÜÇ PROFİLİEstoril Praia
50
Genel Güç
28
35
Hücum
58
88
Savunma
40
40
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Santa Clara - Estoril Praia Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Santa Clara için gol beklentisi 0.87,Estoril Praia için 0.15 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.02 seviyesinde.

Santa Clara gol profili0.87
Estoril Praia gol profili0.15
Toplam gol profili1.02
Güç farkı22

Santa Clara İç Saha İstatistikleri

Santa Clara · iç saha0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç
Santa Clara · genel0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç

Estoril Praia Deplasman İstatistikleri

Estoril Praia · deplasman1G 2B 7M6-17 · 0.50 puan/maç
Estoril Praia · genel2G 5B 13M15-32 · 0.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Santa Clara - Estoril Praia Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5520 maçlık örneklem
KG VAR%3520 maçlık örneklem
2.5 ALT%4520 maçlık örneklem
KG YOK%6520 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4020 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1520 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6020 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2520 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Santa Clara - Estoril Praia Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6520 maç örneklem
X%1520 maç örneklem
2%2020 maç örneklem
1X%8020 maç örneklem
X2%3520 maç örneklem

Santa Clara - Estoril Praia Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8020 maç örneklem
1.5 ALT%2020 maç örneklem
2.5 ÜST%5520 maç örneklem
2.5 ALT%4520 maç örneklem
3.5 ÜST%4020 maç örneklem
3.5 ALT%6020 maç örneklem
4.5 ÜST%1520 maç örneklem
4.5 ALT%8520 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2020 maç örneklem
2-3 GOL%4020 maç örneklem
4+ GOL%4020 maç örneklem

Santa Clara - Estoril Praia Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3520 maç örneklem
KG YOK%6520 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8520 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6020 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3020 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5020 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2520 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1520 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Santa Clara - Estoril Praia Form Durumu ve Maç Profili

Santa Clara, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Estoril Praia maç başına 0.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Santa Clara için 50/100, Estoril Praia için 28/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+22 Santa ClaraSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.02Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 0.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.