Vitória de Guimarães - Estoril Praia İstatistikleri ve Maç Analizi

Vitória de Guimarães - Estoril Praia karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Vitória de Guimarães iç sahada maç başına 2.20 gol üretirken maç başına 0.30 gol yiyor. Estoril Praia ise deplasmanda maç başına 0.60 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.64 gol beklentisi gösteriyor.

Portugal · Portuguese Primeira Liga · 18 Nisan 2027 15:00
Vitória de GuimarãesGüç 76/100
VSEstádio D. Afonso Henriques
Estoril PraiaGüç 28/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Vitória de Guimarães - Estoril Praia Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Vitória de GuimarãesGÜÇ PROFİLİEstoril Praia
76
Genel Güç
28
90
Hücum
58
80
Savunma
40
70
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Vitória de Guimarães - Estoril Praia Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Vitória de Guimarães için gol beklentisi 2.49,Estoril Praia için 0.15 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.64 seviyesinde.

Vitória de Guimarães gol profili2.49
Estoril Praia gol profili0.15
Toplam gol profili2.64
Güç farkı48

Vitória de Guimarães İç Saha İstatistikleri

Vitória de Guimarães · iç saha6G 2B 2M22-3 · 2.00 puan/maç
Vitória de Guimarães · genel8G 4B 8M32-23 · 1.40 puan/maç

Estoril Praia Deplasman İstatistikleri

Estoril Praia · deplasman1G 2B 7M6-17 · 0.50 puan/maç
Estoril Praia · genel2G 5B 13M15-32 · 0.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Vitória de Guimarães - Estoril Praia Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%3240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%6840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Vitória de Guimarães - Estoril Praia Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5840 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%4240 maç örneklem

Vitória de Guimarães - Estoril Praia Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Vitória de Guimarães - Estoril Praia Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3240 maç örneklem
KG YOK%6840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Vitória de Guimarães - Estoril Praia Form Durumu ve Maç Profili

Vitória de Guimarães, genel form profilinde maç başına 1.40 puan toplarken,Estoril Praia maç başına 0.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Vitória de Guimarães için 76/100, Estoril Praia için 28/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+48 Vitória de GuimarãesSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.64Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.40 / 0.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.