Moreirense - Alverca İstatistikleri ve Maç Analizi

Moreirense - Alverca karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Moreirense iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Alverca ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.56 gol beklentisi gösteriyor.

Portugal · Portuguese Primeira Liga · 18 Nisan 2027 15:00
MoreirenseGüç 53/100
VSEstádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas
AlvercaGüç 53/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Moreirense - Alverca Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MoreirenseGÜÇ PROFİLİAlverca
53
Genel Güç
53
84
Hücum
84
49
Savunma
57
60
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Moreirense - Alverca Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Moreirense için gol beklentisi 1.22,Alverca için 1.34 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.56 seviyesinde.

Moreirense gol profili1.22
Alverca gol profili1.34
Toplam gol profili2.56
Güç farkı0

Moreirense İç Saha İstatistikleri

Moreirense · iç saha4G 3B 3M13-14 · 1.50 puan/maç
Moreirense · genel5G 6B 9M23-34 · 1.05 puan/maç

Alverca Deplasman İstatistikleri

Alverca · deplasman4G 2B 4M13-11 · 1.40 puan/maç
Alverca · genel11G 2B 7M27-21 · 1.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

Moreirense - Alverca Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Moreirense - Alverca Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Moreirense - Alverca Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%3540 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Moreirense - Alverca Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Moreirense - Alverca Form Durumu ve Maç Profili

Moreirense, genel form profilinde maç başına 1.05 puan toplarken,Alverca maç başına 1.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Moreirense için 53/100, Alverca için 53/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkıDengeliSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.56Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.05 / 1.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.