Estrela Amadora - Vitória de Guimarães İstatistikleri ve Maç Analizi

Estrela Amadora - Vitória de Guimarães karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Estrela Amadora iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Vitória de Guimarães ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.84 gol beklentisi gösteriyor.

Portugal · Portuguese Primeira Liga · 11 Nisan 2027 15:00
Estrela AmadoraGüç 54/100
VSEstádio José Gomes
Vitória de GuimarãesGüç 34/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Estrela Amadora - Vitória de Guimarães Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Estrela AmadoraGÜÇ PROFİLİVitória de Guimarães
54
Genel Güç
34
90
Hücum
73
49
Savunma
32
60
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Estrela Amadora - Vitória de Guimarães Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Estrela Amadora için gol beklentisi 1.89,Vitória de Guimarães için 0.95 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.84 seviyesinde.

Estrela Amadora gol profili1.89
Vitória de Guimarães gol profili0.95
Toplam gol profili2.84
Güç farkı20

Estrela Amadora İç Saha İstatistikleri

Estrela Amadora · iç saha4G 3B 3M15-14 · 1.50 puan/maç
Estrela Amadora · genel5G 8B 7M29-30 · 1.15 puan/maç

Vitória de Guimarães Deplasman İstatistikleri

Vitória de Guimarães · deplasman2G 2B 6M10-20 · 0.80 puan/maç
Vitória de Guimarães · genel8G 4B 8M32-23 · 1.40 puan/maç
FEM MARKET LAB

Estrela Amadora - Vitória de Guimarães Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Estrela Amadora - Vitória de Guimarães Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Estrela Amadora - Vitória de Guimarães Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Estrela Amadora - Vitória de Guimarães Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Estrela Amadora - Vitória de Guimarães Form Durumu ve Maç Profili

Estrela Amadora, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Vitória de Guimarães maç başına 1.40 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Estrela Amadora için 54/100, Vitória de Guimarães için 34/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+20 Estrela AmadoraSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.84Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 1.40Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.