Alverca - Académico de Viseu İstatistikleri ve Maç Analizi

Alverca - Académico de Viseu karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Alverca iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Académico de Viseu ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 0.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.23 gol beklentisi gösteriyor.

Portugal · Portuguese Primeira Liga · 11 Nisan 2027 15:00
AlvercaGüç 66/100
VSComplexo Desportivo FC Alverca
Académico de ViseuGüç 76/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Alverca - Académico de Viseu Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
AlvercaGÜÇ PROFİLİAcadémico de Viseu
66
Genel Güç
76
84
Hücum
90
66
Savunma
74
70
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Alverca - Académico de Viseu Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Alverca için gol beklentisi 0.90,Académico de Viseu için 1.33 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.23 seviyesinde.

Alverca gol profili0.90
Académico de Viseu gol profili1.33
Toplam gol profili2.23
Güç farkı10

Alverca İç Saha İstatistikleri

Alverca · iç saha6G 2B 2M13-8 · 2.00 puan/maç
Alverca · genel11G 2B 7M27-21 · 1.75 puan/maç

Académico de Viseu Deplasman İstatistikleri

Académico de Viseu · deplasman4G 2B 0M9-3 · 2.33 puan/maç
Académico de Viseu · genel7G 5B 1M17-7 · 2.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Alverca - Académico de Viseu Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3826 maçlık örneklem
KG VAR%5026 maçlık örneklem
2.5 ALT%6226 maçlık örneklem
KG YOK%5026 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1526 maçlık örneklem
4.5 ÜST%426 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2726 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3126 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Alverca - Académico de Viseu Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3826 maç örneklem
X%3126 maç örneklem
2%3126 maç örneklem
1X%6926 maç örneklem
X2%6226 maç örneklem

Alverca - Académico de Viseu Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6526 maç örneklem
1.5 ALT%3526 maç örneklem
2.5 ÜST%3826 maç örneklem
2.5 ALT%6226 maç örneklem
3.5 ÜST%1526 maç örneklem
3.5 ALT%8526 maç örneklem
4.5 ÜST%426 maç örneklem
4.5 ALT%9626 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3526 maç örneklem
2-3 GOL%5026 maç örneklem
4+ GOL%1526 maç örneklem

Alverca - Académico de Viseu Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5026 maç örneklem
KG YOK%5026 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7326 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2726 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%426 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6926 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3126 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%826 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Alverca - Académico de Viseu Form Durumu ve Maç Profili

Alverca, genel form profilinde maç başına 1.75 puan toplarken,Académico de Viseu maç başına 2.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Alverca için 66/100, Académico de Viseu için 76/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+10 Académico de ViseuSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.23Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.75 / 2.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.