Santa Clara - Marítimo İstatistikleri ve Maç Analizi

Santa Clara - Marítimo karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Santa Clara iç sahada maç başına 0.00 gol üretirken maç başına 0.00 gol yiyor. Marítimo ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 2.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.57 gol beklentisi gösteriyor.

Portugal · Portuguese Primeira Liga · 21 Mart 2027 16:00
Santa ClaraGüç 50/100
VSEstádio de São Miguel
MarítimoGüç 34/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Santa Clara - Marítimo Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Santa ClaraGÜÇ PROFİLİMarítimo
50
Genel Güç
34
35
Hücum
73
88
Savunma
30
40
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Santa Clara - Marítimo Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Santa Clara için gol beklentisi 1.11,Marítimo için 0.46 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.57 seviyesinde.

Santa Clara gol profili1.11
Marítimo gol profili0.46
Toplam gol profili1.57
Güç farkı16

Santa Clara İç Saha İstatistikleri

Santa Clara · iç saha0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç
Santa Clara · genel0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç

Marítimo Deplasman İstatistikleri

Marítimo · deplasman1G 1B 2M4-10 · 1.00 puan/maç
Marítimo · genel4G 2B 7M13-25 · 1.08 puan/maç
FEM MARKET LAB

Santa Clara - Marítimo Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%754 maçlık örneklem
KG VAR%754 maçlık örneklem
2.5 ALT%254 maçlık örneklem
KG YOK%254 maçlık örneklem
3.5 ÜST%504 maçlık örneklem
4.5 ÜST%254 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%504 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%254 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Santa Clara - Marítimo Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%504 maç örneklem
X%254 maç örneklem
2%254 maç örneklem
1X%754 maç örneklem
X2%504 maç örneklem

Santa Clara - Marítimo Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%1004 maç örneklem
1.5 ALT%04 maç örneklem
2.5 ÜST%754 maç örneklem
2.5 ALT%254 maç örneklem
3.5 ÜST%504 maç örneklem
3.5 ALT%504 maç örneklem
4.5 ÜST%254 maç örneklem
4.5 ALT%754 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%04 maç örneklem
2-3 GOL%504 maç örneklem
4+ GOL%504 maç örneklem

Santa Clara - Marítimo Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%754 maç örneklem
KG YOK%254 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%1004 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%504 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%504 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%754 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%254 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%04 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Santa Clara - Marítimo Form Durumu ve Maç Profili

Santa Clara, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Marítimo maç başına 1.08 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Santa Clara için 50/100, Marítimo için 34/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+16 Santa ClaraSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.57Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 1.08Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.