Académico de Viseu - Sporting CP İstatistikleri ve Maç Analizi

Académico de Viseu - Sporting CP karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Académico de Viseu iç sahada maç başına 1.14 gol üretirken maç başına 0.57 gol yiyor. Sporting CP ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.42 gol beklentisi gösteriyor.

Portugal · Portuguese Primeira Liga · 14 Mart 2027 16:00
Académico de ViseuGüç 61/100
VSEstádio do Fontelo
Sporting CPGüç 66/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

37/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Académico de Viseu - Sporting CP Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Académico de ViseuGÜÇ PROFİLİSporting CP
61
Genel Güç
66
78
Hücum
90
72
Savunma
60
55
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Académico de Viseu - Sporting CP Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Académico de Viseu için gol beklentisi 1.04,Sporting CP için 1.38 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.42 seviyesinde.

Académico de Viseu gol profili1.04
Sporting CP gol profili1.38
Toplam gol profili2.42
Güç farkı5

Académico de Viseu İç Saha İstatistikleri

Académico de Viseu · iç saha3G 3B 1M8-4 · 1.71 puan/maç
Académico de Viseu · genel7G 5B 1M17-7 · 2.00 puan/maç

Sporting CP Deplasman İstatistikleri

Sporting CP · deplasman5G 4B 1M18-10 · 1.90 puan/maç
Sporting CP · genel12G 5B 3M53-22 · 2.05 puan/maç
FEM MARKET LAB

Académico de Viseu - Sporting CP Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5627 maçlık örneklem
KG VAR%6727 maçlık örneklem
2.5 ALT%4427 maçlık örneklem
KG YOK%3327 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3027 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1527 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3027 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4127 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Académico de Viseu - Sporting CP Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%1927 maç örneklem
X%4127 maç örneklem
2%4127 maç örneklem
1X%5927 maç örneklem
X2%8127 maç örneklem

Académico de Viseu - Sporting CP Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8127 maç örneklem
1.5 ALT%1927 maç örneklem
2.5 ÜST%5627 maç örneklem
2.5 ALT%4427 maç örneklem
3.5 ÜST%3027 maç örneklem
3.5 ALT%7027 maç örneklem
4.5 ÜST%1527 maç örneklem
4.5 ALT%8527 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1927 maç örneklem
2-3 GOL%5227 maç örneklem
4+ GOL%3027 maç örneklem

Académico de Viseu - Sporting CP Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6727 maç örneklem
KG YOK%3327 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7427 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3027 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1127 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8127 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4127 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2227 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Académico de Viseu - Sporting CP Form Durumu ve Maç Profili

Académico de Viseu, genel form profilinde maç başına 2.00 puan toplarken,Sporting CP maç başına 2.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Académico de Viseu için 61/100, Sporting CP için 66/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+5 Sporting CPSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.42Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.00 / 2.05Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.