Marítimo - Vitória de Guimarães İstatistikleri ve Maç Analizi

Marítimo - Vitória de Guimarães karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Marítimo iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 1.67 gol yiyor. Vitória de Guimarães ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.63 gol beklentisi gösteriyor.

Portugal · Portuguese Primeira Liga · 14 Mart 2027 16:00
MarítimoGüç 42/100
VSEstádio do Marítimo
Vitória de GuimarãesGüç 34/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Marítimo - Vitória de Guimarães Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MarítimoGÜÇ PROFİLİVitória de Guimarães
42
Genel Güç
34
73
Hücum
73
41
Savunma
32
55
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Marítimo - Vitória de Guimarães Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Marítimo için gol beklentisi 1.46,Vitória de Guimarães için 1.17 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.63 seviyesinde.

Marítimo gol profili1.46
Vitória de Guimarães gol profili1.17
Toplam gol profili2.63
Güç farkı8

Marítimo İç Saha İstatistikleri

Marítimo · iç saha3G 1B 5M9-15 · 1.11 puan/maç
Marítimo · genel4G 2B 7M13-25 · 1.08 puan/maç

Vitória de Guimarães Deplasman İstatistikleri

Vitória de Guimarães · deplasman2G 2B 6M10-20 · 0.80 puan/maç
Vitória de Guimarães · genel8G 4B 8M32-23 · 1.40 puan/maç
FEM MARKET LAB

Marítimo - Vitória de Guimarães Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4129 maçlık örneklem
KG VAR%4529 maçlık örneklem
2.5 ALT%5929 maçlık örneklem
KG YOK%5529 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2829 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2129 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4829 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3429 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Marítimo - Vitória de Guimarães Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5229 maç örneklem
X%1429 maç örneklem
2%3429 maç örneklem
1X%6629 maç örneklem
X2%4829 maç örneklem

Marítimo - Vitória de Guimarães Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7929 maç örneklem
1.5 ALT%2129 maç örneklem
2.5 ÜST%4129 maç örneklem
2.5 ALT%5929 maç örneklem
3.5 ÜST%2829 maç örneklem
3.5 ALT%7229 maç örneklem
4.5 ÜST%2129 maç örneklem
4.5 ALT%7929 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2129 maç örneklem
2-3 GOL%5229 maç örneklem
4+ GOL%2829 maç örneklem

Marítimo - Vitória de Guimarães Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4529 maç örneklem
KG YOK%5529 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7629 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4829 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2129 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6629 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3429 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1429 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Marítimo - Vitória de Guimarães Form Durumu ve Maç Profili

Marítimo, genel form profilinde maç başına 1.08 puan toplarken,Vitória de Guimarães maç başına 1.40 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Marítimo için 42/100, Vitória de Guimarães için 34/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+8 MarítimoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.63Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.08 / 1.40Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.