Benfica - Santa Clara İstatistikleri ve Maç Analizi

Benfica - Santa Clara karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Benfica iç sahada maç başına 3.10 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Santa Clara ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.46 gol beklentisi gösteriyor.

Portugal · Portuguese Primeira Liga · 14 Mart 2027 16:00
BenficaGüç 83/100
VSEstádio da Luz
Santa ClaraGüç 56/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Benfica - Santa Clara Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
BenficaGÜÇ PROFİLİSanta Clara
83
Genel Güç
56
90
Hücum
81
60
Savunma
57
75
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Benfica - Santa Clara Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Benfica için gol beklentisi 2.61,Santa Clara için 0.85 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.46 seviyesinde.

Benfica gol profili2.61
Santa Clara gol profili0.85
Toplam gol profili3.46
Güç farkı27

Benfica İç Saha İstatistikleri

Benfica · iç saha7G 2B 1M31-10 · 2.30 puan/maç
Benfica · genel13G 3B 4M57-21 · 2.10 puan/maç

Santa Clara Deplasman İstatistikleri

Santa Clara · deplasman4G 4B 2M12-11 · 1.60 puan/maç
Santa Clara · genel11G 5B 4M32-17 · 1.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Benfica - Santa Clara Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Benfica - Santa Clara Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5540 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%4540 maç örneklem

Benfica - Santa Clara Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%3040 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Benfica - Santa Clara Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Benfica - Santa Clara Form Durumu ve Maç Profili

Benfica, genel form profilinde maç başına 2.10 puan toplarken,Santa Clara maç başına 1.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Benfica için 83/100, Santa Clara için 56/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+27 BenficaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.46Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.10 / 1.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.