Alverca - Nacional de Madeira İstatistikleri ve Maç Analizi

Alverca - Nacional de Madeira karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Alverca iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Nacional de Madeira ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 1.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.21 gol beklentisi gösteriyor.

Portugal · Portuguese Primeira Liga · 21 Şubat 2027 16:00
AlvercaGüç 66/100
VSComplexo Desportivo FC Alverca
Nacional de MadeiraGüç 32/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Alverca - Nacional de Madeira Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
AlvercaGÜÇ PROFİLİNacional de Madeira
66
Genel Güç
32
84
Hücum
65
66
Savunma
43
70
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Alverca - Nacional de Madeira Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Alverca için gol beklentisi 1.75,Nacional de Madeira için 0.46 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.21 seviyesinde.

Alverca gol profili1.75
Nacional de Madeira gol profili0.46
Toplam gol profili2.21
Güç farkı34

Alverca İç Saha İstatistikleri

Alverca · iç saha6G 2B 2M13-8 · 2.00 puan/maç
Alverca · genel11G 2B 7M27-21 · 1.75 puan/maç

Nacional de Madeira Deplasman İstatistikleri

Nacional de Madeira · deplasman1G 3B 6M8-16 · 0.60 puan/maç
Nacional de Madeira · genel6G 4B 10M21-29 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Alverca - Nacional de Madeira Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%6240 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Alverca - Nacional de Madeira Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5540 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%1540 maç örneklem
1X%8540 maç örneklem
X2%4540 maç örneklem

Alverca - Nacional de Madeira Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%3840 maç örneklem
2.5 ALT%6240 maç örneklem
3.5 ÜST%1540 maç örneklem
3.5 ALT%8540 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%5840 maç örneklem
4+ GOL%1540 maç örneklem

Alverca - Nacional de Madeira Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Alverca - Nacional de Madeira Form Durumu ve Maç Profili

Alverca, genel form profilinde maç başına 1.75 puan toplarken,Nacional de Madeira maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Alverca için 66/100, Nacional de Madeira için 32/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+34 AlvercaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.21Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.75 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.