Vitória de Guimarães - Académico de Viseu İstatistikleri ve Maç Analizi

Vitória de Guimarães - Académico de Viseu karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Vitória de Guimarães iç sahada maç başına 2.20 gol üretirken maç başına 0.30 gol yiyor. Académico de Viseu ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 0.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.60 gol beklentisi gösteriyor.

Portugal · Portuguese Primeira Liga · 21 Şubat 2027 16:00
Vitória de GuimarãesGüç 76/100
VSEstádio D. Afonso Henriques
Académico de ViseuGüç 76/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Vitória de Guimarães - Académico de Viseu Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Vitória de GuimarãesGÜÇ PROFİLİAcadémico de Viseu
76
Genel Güç
76
90
Hücum
90
80
Savunma
74
70
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Vitória de Guimarães - Académico de Viseu Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Vitória de Guimarães için gol beklentisi 1.55,Académico de Viseu için 1.04 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.60 seviyesinde.

Vitória de Guimarães gol profili1.55
Académico de Viseu gol profili1.04
Toplam gol profili2.60
Güç farkı0

Vitória de Guimarães İç Saha İstatistikleri

Vitória de Guimarães · iç saha6G 2B 2M22-3 · 2.00 puan/maç
Vitória de Guimarães · genel8G 4B 8M32-23 · 1.40 puan/maç

Académico de Viseu Deplasman İstatistikleri

Académico de Viseu · deplasman4G 2B 0M9-3 · 2.33 puan/maç
Académico de Viseu · genel7G 5B 1M17-7 · 2.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Vitória de Guimarães - Académico de Viseu Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4226 maçlık örneklem
KG VAR%3126 maçlık örneklem
2.5 ALT%5826 maçlık örneklem
KG YOK%6926 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2326 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1526 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3826 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2726 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Vitória de Guimarães - Académico de Viseu Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3826 maç örneklem
X%2326 maç örneklem
2%3826 maç örneklem
1X%6226 maç örneklem
X2%6226 maç örneklem

Vitória de Guimarães - Académico de Viseu Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6926 maç örneklem
1.5 ALT%3126 maç örneklem
2.5 ÜST%4226 maç örneklem
2.5 ALT%5826 maç örneklem
3.5 ÜST%2326 maç örneklem
3.5 ALT%7726 maç örneklem
4.5 ÜST%1526 maç örneklem
4.5 ALT%8526 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3126 maç örneklem
2-3 GOL%4626 maç örneklem
4+ GOL%2326 maç örneklem

Vitória de Guimarães - Académico de Viseu Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3126 maç örneklem
KG YOK%6926 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6226 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3826 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1526 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5826 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2726 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%826 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Vitória de Guimarães - Académico de Viseu Form Durumu ve Maç Profili

Vitória de Guimarães, genel form profilinde maç başına 1.40 puan toplarken,Académico de Viseu maç başına 2.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Vitória de Guimarães için 76/100, Académico de Viseu için 76/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkıDengeliSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.60Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.40 / 2.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.