Rio Ave - Santa Clara İstatistikleri ve Maç Analizi

Rio Ave - Santa Clara karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Rio Ave iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Santa Clara ise deplasmanda maç başına 0.00 gol atıp 0.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.27 gol beklentisi gösteriyor.

Portugal · Portuguese Primeira Liga · 14 Şubat 2027 16:00
Rio AveGüç 38/100
VSEstádio do Rio Ave FC
Santa ClaraGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Rio Ave - Santa Clara Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Rio AveGÜÇ PROFİLİSanta Clara
38
Genel Güç
50
73
Hücum
35
40
Savunma
88
50
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Rio Ave - Santa Clara Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Rio Ave için gol beklentisi 0.50,Santa Clara için 0.77 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.27 seviyesinde.

Rio Ave gol profili0.50
Santa Clara gol profili0.77
Toplam gol profili1.27
Güç farkı12

Rio Ave İç Saha İstatistikleri

Rio Ave · iç saha2G 3B 5M10-17 · 0.90 puan/maç
Rio Ave · genel5G 4B 11M18-36 · 0.95 puan/maç

Santa Clara Deplasman İstatistikleri

Santa Clara · deplasman0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç
Santa Clara · genel0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Rio Ave - Santa Clara Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6020 maçlık örneklem
KG VAR%5520 maçlık örneklem
2.5 ALT%4020 maçlık örneklem
KG YOK%4520 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2520 maçlık örneklem
4.5 ÜST%520 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3020 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5020 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%8918 maçlık örneklem
İY KG VAR%3318 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Rio Ave - Santa Clara Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2020 maç örneklem
X%3520 maç örneklem
2%4520 maç örneklem
1X%5520 maç örneklem
X2%8020 maç örneklem

Rio Ave - Santa Clara Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8520 maç örneklem
1.5 ALT%1520 maç örneklem
2.5 ÜST%6020 maç örneklem
2.5 ALT%4020 maç örneklem
3.5 ÜST%2520 maç örneklem
3.5 ALT%7520 maç örneklem
4.5 ÜST%520 maç örneklem
4.5 ALT%9520 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1520 maç örneklem
2-3 GOL%6020 maç örneklem
4+ GOL%2520 maç örneklem

Rio Ave - Santa Clara Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5520 maç örneklem
KG YOK%4520 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6520 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3020 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1020 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8020 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5020 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2020 maç örneklem

Rio Ave - Santa Clara İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%8918 maç örneklem
İY 0.5 ALT%1118 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%6118 maç örneklem
İY 1.5 ALT%3918 maç örneklem
İY KG VAR%3318 maç örneklem
İY KG YOK%6718 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Rio Ave - Santa Clara Form Durumu ve Maç Profili

Rio Ave, genel form profilinde maç başına 0.95 puan toplarken,Santa Clara maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Rio Ave için 38/100, Santa Clara için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+12 Santa ClaraSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.27Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.95 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.