Vitória de Guimarães - Braga İstatistikleri ve Maç Analizi

Vitória de Guimarães - Braga karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Vitória de Guimarães iç sahada maç başına 2.20 gol üretirken maç başına 0.30 gol yiyor. Braga ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 0.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.20 gol beklentisi gösteriyor.

Portugal · Portuguese Primeira Liga · 7 Şubat 2027 16:00
Vitória de GuimarãesGüç 76/100
VSEstádio D. Afonso Henriques
BragaGüç 57/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Vitória de Guimarães - Braga Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Vitória de GuimarãesGÜÇ PROFİLİBraga
76
Genel Güç
57
90
Hücum
65
80
Savunma
71
70
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Vitória de Guimarães - Braga Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Vitória de Guimarães için gol beklentisi 1.78,Braga için 0.42 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.20 seviyesinde.

Vitória de Guimarães gol profili1.78
Braga gol profili0.42
Toplam gol profili2.20
Güç farkı19

Vitória de Guimarães İç Saha İstatistikleri

Vitória de Guimarães · iç saha6G 2B 2M22-3 · 2.00 puan/maç
Vitória de Guimarães · genel8G 4B 8M32-23 · 1.40 puan/maç

Braga Deplasman İstatistikleri

Braga · deplasman4G 4B 2M8-6 · 1.60 puan/maç
Braga · genel9G 6B 5M25-21 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Vitória de Guimarães - Braga Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%4040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%6040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Vitória de Guimarães - Braga Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%3840 maç örneklem
1X%6240 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Vitória de Guimarães - Braga Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6240 maç örneklem
1.5 ALT%3840 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3840 maç örneklem
2-3 GOL%3540 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Vitória de Guimarães - Braga Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4040 maç örneklem
KG YOK%6040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Vitória de Guimarães - Braga Form Durumu ve Maç Profili

Vitória de Guimarães, genel form profilinde maç başına 1.40 puan toplarken,Braga maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Vitória de Guimarães için 76/100, Braga için 57/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+19 Vitória de GuimarãesSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.20Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.40 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.