Santa Clara - Académico de Viseu İstatistikleri ve Maç Analizi

Santa Clara - Académico de Viseu karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Santa Clara iç sahada maç başına 0.00 gol üretirken maç başına 0.00 gol yiyor. Académico de Viseu ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 0.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.34 gol beklentisi gösteriyor.

Portugal · Portuguese Primeira Liga · 24 Ocak 2027 16:00
Santa ClaraGüç 50/100
VSEstádio de São Miguel
Académico de ViseuGüç 76/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Santa Clara - Académico de Viseu Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Santa ClaraGÜÇ PROFİLİAcadémico de Viseu
50
Genel Güç
76
35
Hücum
90
88
Savunma
74
40
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Santa Clara - Académico de Viseu Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Santa Clara için gol beklentisi 0.15,Académico de Viseu için 1.19 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.34 seviyesinde.

Santa Clara gol profili0.15
Académico de Viseu gol profili1.19
Toplam gol profili1.34
Güç farkı26

Santa Clara İç Saha İstatistikleri

Santa Clara · iç saha0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç
Santa Clara · genel0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç

Académico de Viseu Deplasman İstatistikleri

Académico de Viseu · deplasman4G 2B 0M9-3 · 2.33 puan/maç
Académico de Viseu · genel7G 5B 1M17-7 · 2.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Santa Clara - Académico de Viseu Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%336 maçlık örneklem
KG VAR%336 maçlık örneklem
2.5 ALT%676 maçlık örneklem
KG YOK%676 maçlık örneklem
3.5 ÜST%176 maçlık örneklem
4.5 ÜST%06 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%176 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%676 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Santa Clara - Académico de Viseu Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%06 maç örneklem
X%336 maç örneklem
2%676 maç örneklem
1X%336 maç örneklem
X2%1006 maç örneklem

Santa Clara - Académico de Viseu Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%676 maç örneklem
1.5 ALT%336 maç örneklem
2.5 ÜST%336 maç örneklem
2.5 ALT%676 maç örneklem
3.5 ÜST%176 maç örneklem
3.5 ALT%836 maç örneklem
4.5 ÜST%06 maç örneklem
4.5 ALT%1006 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%336 maç örneklem
2-3 GOL%506 maç örneklem
4+ GOL%176 maç örneklem

Santa Clara - Académico de Viseu Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%336 maç örneklem
KG YOK%676 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%336 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%176 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%06 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%836 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%676 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%06 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Santa Clara - Académico de Viseu Form Durumu ve Maç Profili

Santa Clara, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Académico de Viseu maç başına 2.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Santa Clara için 50/100, Académico de Viseu için 76/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+26 Académico de ViseuSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.34Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 2.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.