Vitória de Guimarães - Sporting CP İstatistikleri ve Maç Analizi

Vitória de Guimarães - Sporting CP karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Vitória de Guimarães iç sahada maç başına 2.20 gol üretirken maç başına 0.30 gol yiyor. Sporting CP ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.97 gol beklentisi gösteriyor.

Portugal · Portuguese Primeira Liga · 24 Ocak 2027 16:00
Vitória de GuimarãesGüç 76/100
VSEstádio D. Afonso Henriques
Sporting CPGüç 66/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Vitória de Guimarães - Sporting CP Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Vitória de GuimarãesGÜÇ PROFİLİSporting CP
76
Genel Güç
66
90
Hücum
90
80
Savunma
60
70
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Vitória de Guimarães - Sporting CP Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Vitória de Guimarães için gol beklentisi 1.84,Sporting CP için 1.13 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.97 seviyesinde.

Vitória de Guimarães gol profili1.84
Sporting CP gol profili1.13
Toplam gol profili2.97
Güç farkı10

Vitória de Guimarães İç Saha İstatistikleri

Vitória de Guimarães · iç saha6G 2B 2M22-3 · 2.00 puan/maç
Vitória de Guimarães · genel8G 4B 8M32-23 · 1.40 puan/maç

Sporting CP Deplasman İstatistikleri

Sporting CP · deplasman5G 4B 1M18-10 · 1.90 puan/maç
Sporting CP · genel12G 5B 3M53-22 · 2.05 puan/maç
FEM MARKET LAB

Vitória de Guimarães - Sporting CP Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Vitória de Guimarães - Sporting CP Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3040 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%4040 maç örneklem
1X%6040 maç örneklem
X2%7040 maç örneklem

Vitória de Guimarães - Sporting CP Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Vitória de Guimarães - Sporting CP Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Vitória de Guimarães - Sporting CP Form Durumu ve Maç Profili

Vitória de Guimarães, genel form profilinde maç başına 1.40 puan toplarken,Sporting CP maç başına 2.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Vitória de Guimarães için 76/100, Sporting CP için 66/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+10 Vitória de GuimarãesSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.97Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.40 / 2.05Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.