Gençlerbirliği - Samsunspor İstatistikleri ve Maç Analizi

Gençlerbirliği - Samsunspor karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Gençlerbirliği iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Samsunspor ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.53 gol beklentisi gösteriyor.

Turkey · Turkish Super Lig · 25 Nisan 2027 12:00
GençlerbirliğiGüç 41/100
VSEryaman Stadyumu
SamsunsporGüç 38/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Gençlerbirliği - Samsunspor Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
GençlerbirliğiGÜÇ PROFİLİSamsunspor
41
Genel Güç
38
77
Hücum
69
43
Savunma
38
55
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Gençlerbirliği - Samsunspor Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Gençlerbirliği için gol beklentisi 1.40,Samsunspor için 1.14 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.53 seviyesinde.

Gençlerbirliği gol profili1.40
Samsunspor gol profili1.14
Toplam gol profili2.53
Güç farkı3

Gençlerbirliği İç Saha İstatistikleri

Gençlerbirliği · iç saha3G 1B 6M11-16 · 1.00 puan/maç
Gençlerbirliği · genel4G 3B 13M14-35 · 0.75 puan/maç

Samsunspor Deplasman İstatistikleri

Samsunspor · deplasman3G 1B 6M9-18 · 1.00 puan/maç
Samsunspor · genel7G 3B 10M26-38 · 1.20 puan/maç
FEM MARKET LAB

Gençlerbirliği - Samsunspor Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%3840 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Gençlerbirliği - Samsunspor Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%3840 maç örneklem
1X%6240 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Gençlerbirliği - Samsunspor Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%6240 maç örneklem
2.5 ALT%3840 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Gençlerbirliği - Samsunspor Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Gençlerbirliği - Samsunspor Form Durumu ve Maç Profili

Gençlerbirliği, genel form profilinde maç başına 0.75 puan toplarken,Samsunspor maç başına 1.20 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Gençlerbirliği için 41/100, Samsunspor için 38/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+3 GençlerbirliğiSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.53Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.75 / 1.20Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.