Gaziantepspor - Gençlerbirliği İstatistikleri ve Maç Analizi

Gaziantepspor - Gençlerbirliği karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Gaziantepspor iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Gençlerbirliği ise deplasmanda maç başına 0.30 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.07 gol beklentisi gösteriyor.

Turkey · Turkish Super Lig · 18 Nisan 2027 17:00
GaziantepsporGüç 35/100
VSGaziantep Stadyumu
GençlerbirliğiGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Gaziantepspor - Gençlerbirliği Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
GaziantepsporGÜÇ PROFİLİGençlerbirliği
35
Genel Güç
25
69
Hücum
46
46
Savunma
32
45
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Gaziantepspor - Gençlerbirliği Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Gaziantepspor için gol beklentisi 1.42,Gençlerbirliği için 0.66 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.07 seviyesinde.

Gaziantepspor gol profili1.42
Gençlerbirliği gol profili0.66
Toplam gol profili2.07
Güç farkı10

Gaziantepspor İç Saha İstatistikleri

Gaziantepspor · iç saha1G 4B 5M9-15 · 0.70 puan/maç
Gaziantepspor · genel3G 5B 12M21-36 · 0.70 puan/maç

Gençlerbirliği Deplasman İstatistikleri

Gençlerbirliği · deplasman1G 1B 8M3-20 · 0.40 puan/maç
Gençlerbirliği · genel4G 3B 13M14-35 · 0.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

Gaziantepspor - Gençlerbirliği Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Gaziantepspor - Gençlerbirliği Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Gaziantepspor - Gençlerbirliği Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%2240 maç örneklem
3.5 ALT%7840 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%2240 maç örneklem

Gaziantepspor - Gençlerbirliği Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Gaziantepspor - Gençlerbirliği Form Durumu ve Maç Profili

Gaziantepspor, genel form profilinde maç başına 0.70 puan toplarken,Gençlerbirliği maç başına 0.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Gaziantepspor için 35/100, Gençlerbirliği için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+10 GaziantepsporSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.07Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.70 / 0.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.