Göztepe - Erzurumspor İstatistikleri ve Maç Analizi

Göztepe - Erzurumspor karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Göztepe iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Erzurumspor ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.82 gol beklentisi gösteriyor.

Turkey · Turkish Super Lig · 18 Nisan 2027 12:00
GöztepeGüç 61/100
VSGürsel Aksel Stadyumu
ErzurumsporGüç 51/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Göztepe - Erzurumspor Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
GöztepeGÜÇ PROFİLİErzurumspor
61
Genel Güç
51
90
Hücum
73
43
Savunma
57
65
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Göztepe - Erzurumspor Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Göztepe için gol beklentisi 1.70,Erzurumspor için 1.13 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.82 seviyesinde.

Göztepe gol profili1.70
Erzurumspor gol profili1.13
Toplam gol profili2.82
Güç farkı10

Göztepe İç Saha İstatistikleri

Göztepe · iç saha5G 3B 2M19-16 · 1.80 puan/maç
Göztepe · genel11G 7B 2M39-26 · 2.00 puan/maç

Erzurumspor Deplasman İstatistikleri

Erzurumspor · deplasman3G 5B 2M10-11 · 1.40 puan/maç
Erzurumspor · genel9G 8B 3M23-17 · 1.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

Göztepe - Erzurumspor Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Göztepe - Erzurumspor Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Göztepe - Erzurumspor Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%2040 maç örneklem
3.5 ALT%8040 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%6040 maç örneklem
4+ GOL%2040 maç örneklem

Göztepe - Erzurumspor Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Göztepe - Erzurumspor Form Durumu ve Maç Profili

Göztepe, genel form profilinde maç başına 2.00 puan toplarken,Erzurumspor maç başına 1.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Göztepe için 61/100, Erzurumspor için 51/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+10 GöztepeSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.82Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.00 / 1.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.