Kasımpaşa - Gençlerbirliği İstatistikleri ve Maç Analizi

Kasımpaşa - Gençlerbirliği karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Kasımpaşa iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Gençlerbirliği ise deplasmanda maç başına 0.30 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.41 gol beklentisi gösteriyor.

Turkey · Turkish Super Lig · 21 Şubat 2027 12:00
KasımpaşaGüç 70/100
VSRecep Tayyip Erdoğan Stadyumu
GençlerbirliğiGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

47/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Kasımpaşa - Gençlerbirliği Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
KasımpaşaGÜÇ PROFİLİGençlerbirliği
70
Genel Güç
25
90
Hücum
46
71
Savunma
32
65
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Kasımpaşa - Gençlerbirliği Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Kasımpaşa için gol beklentisi 2.26,Gençlerbirliği için 0.15 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.41 seviyesinde.

Kasımpaşa gol profili2.26
Gençlerbirliği gol profili0.15
Toplam gol profili2.41
Güç farkı45

Kasımpaşa İç Saha İstatistikleri

Kasımpaşa · iç saha5G 5B 0M17-6 · 2.00 puan/maç
Kasımpaşa · genel10G 7B 3M32-22 · 1.85 puan/maç

Gençlerbirliği Deplasman İstatistikleri

Gençlerbirliği · deplasman1G 1B 8M3-20 · 0.40 puan/maç
Gençlerbirliği · genel4G 3B 13M14-35 · 0.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

Kasımpaşa - Gençlerbirliği Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
KG VAR%3240 maçlık örneklem
2.5 ALT%6040 maçlık örneklem
KG YOK%6840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Kasımpaşa - Gençlerbirliği Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6240 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%1240 maç örneklem
1X%8840 maç örneklem
X2%3840 maç örneklem

Kasımpaşa - Gençlerbirliği Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6240 maç örneklem
1.5 ALT%3840 maç örneklem
2.5 ÜST%4040 maç örneklem
2.5 ALT%6040 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3840 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Kasımpaşa - Gençlerbirliği Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3240 maç örneklem
KG YOK%6840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Kasımpaşa - Gençlerbirliği Form Durumu ve Maç Profili

Kasımpaşa, genel form profilinde maç başına 1.85 puan toplarken,Gençlerbirliği maç başına 0.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Kasımpaşa için 70/100, Gençlerbirliği için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+45 KasımpaşaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.41Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.85 / 0.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.