Oud-Heverlee Leuven - SK Beveren İstatistikleri ve Maç Analizi

Oud-Heverlee Leuven - SK Beveren karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Oud-Heverlee Leuven iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. SK Beveren ise deplasmanda maç başına 3.67 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.76 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 24 Nisan 2027 15:00
Oud-Heverlee LeuvenGüç 64/100
VSKing Power at Den Dreef Stadion
SK BeverenGüç 74/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Oud-Heverlee Leuven - SK Beveren Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Oud-Heverlee LeuvenGÜÇ PROFİLİSK Beveren
64
Genel Güç
74
90
Hücum
90
57
Savunma
32
65
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Oud-Heverlee Leuven - SK Beveren Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Oud-Heverlee Leuven için gol beklentisi 1.96,SK Beveren için 2.79 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.76 seviyesinde.

Oud-Heverlee Leuven gol profili1.96
SK Beveren gol profili2.79
Toplam gol profili4.76
Güç farkı10

Oud-Heverlee Leuven İç Saha İstatistikleri

Oud-Heverlee Leuven · iç saha5G 2B 3M21-11 · 1.70 puan/maç
Oud-Heverlee Leuven · genel6G 7B 7M33-29 · 1.25 puan/maç

SK Beveren Deplasman İstatistikleri

SK Beveren · deplasman2G 0B 1M11-6 · 2.00 puan/maç
SK Beveren · genel2G 0B 1M11-6 · 2.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Oud-Heverlee Leuven - SK Beveren Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4823 maçlık örneklem
KG VAR%3523 maçlık örneklem
2.5 ALT%5223 maçlık örneklem
KG YOK%6523 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3023 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1723 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3023 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5223 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Oud-Heverlee Leuven - SK Beveren Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3923 maç örneklem
X%923 maç örneklem
2%5223 maç örneklem
1X%4823 maç örneklem
X2%6123 maç örneklem

Oud-Heverlee Leuven - SK Beveren Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8323 maç örneklem
1.5 ALT%1723 maç örneklem
2.5 ÜST%4823 maç örneklem
2.5 ALT%5223 maç örneklem
3.5 ÜST%3023 maç örneklem
3.5 ALT%7023 maç örneklem
4.5 ÜST%1723 maç örneklem
4.5 ALT%8323 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1723 maç örneklem
2-3 GOL%5223 maç örneklem
4+ GOL%3023 maç örneklem

Oud-Heverlee Leuven - SK Beveren Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3523 maç örneklem
KG YOK%6523 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6523 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3023 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2223 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7023 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5223 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1723 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Oud-Heverlee Leuven - SK Beveren Form Durumu ve Maç Profili

Oud-Heverlee Leuven, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,SK Beveren maç başına 2.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Oud-Heverlee Leuven için 64/100, SK Beveren için 74/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+10 SK BeverenSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.76Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 2.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.