Mechelen - Gent İstatistikleri ve Maç Analizi

Mechelen - Gent karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Mechelen iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Gent ise deplasmanda maç başına 0.00 gol atıp 0.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.51 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 10 Nisan 2027 15:00
MechelenGüç 44/100
VSAFAS Stadion Mechelen
GentGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Mechelen - Gent Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MechelenGÜÇ PROFİLİGent
44
Genel Güç
50
88
Hücum
35
40
Savunma
88
55
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Mechelen - Gent Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Mechelen için gol beklentisi 0.81,Gent için 0.71 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.51 seviyesinde.

Mechelen gol profili0.81
Gent gol profili0.71
Toplam gol profili1.51
Güç farkı6

Mechelen İç Saha İstatistikleri

Mechelen · iç saha3G 2B 5M14-17 · 1.10 puan/maç
Mechelen · genel3G 7B 10M22-37 · 0.80 puan/maç

Gent Deplasman İstatistikleri

Gent · deplasman0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç
Gent · genel0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Mechelen - Gent Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6020 maçlık örneklem
KG VAR%5020 maçlık örneklem
2.5 ALT%4020 maçlık örneklem
KG YOK%5020 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4020 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2520 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3020 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5520 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Mechelen - Gent Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2520 maç örneklem
X%2020 maç örneklem
2%5520 maç örneklem
1X%4520 maç örneklem
X2%7520 maç örneklem

Mechelen - Gent Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6020 maç örneklem
1.5 ALT%4020 maç örneklem
2.5 ÜST%6020 maç örneklem
2.5 ALT%4020 maç örneklem
3.5 ÜST%4020 maç örneklem
3.5 ALT%6020 maç örneklem
4.5 ÜST%2520 maç örneklem
4.5 ALT%7520 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%4020 maç örneklem
2-3 GOL%2020 maç örneklem
4+ GOL%4020 maç örneklem

Mechelen - Gent Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5020 maç örneklem
KG YOK%5020 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7020 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3020 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1520 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7520 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5520 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%3020 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Mechelen - Gent Form Durumu ve Maç Profili

Mechelen, genel form profilinde maç başına 0.80 puan toplarken,Gent maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Mechelen için 44/100, Gent için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+6 GentSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.51Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.80 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.