Standard Liège - Sint-Truiden İstatistikleri ve Maç Analizi

Standard Liège - Sint-Truiden karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Standard Liège iç sahada maç başına 0.50 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Sint-Truiden ise deplasmanda maç başına 2.50 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.89 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 3 Nisan 2027 15:00
Standard LiègeGüç 42/100
VSStade Maurice Dufrasne
Sint-TruidenGüç 60/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Standard Liège - Sint-Truiden Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Standard LiègeGÜÇ PROFİLİSint-Truiden
42
Genel Güç
60
54
Hücum
90
63
Savunma
38
50
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Standard Liège - Sint-Truiden Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Standard Liège için gol beklentisi 0.81,Sint-Truiden için 2.07 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.89 seviyesinde.

Standard Liège gol profili0.81
Sint-Truiden gol profili2.07
Toplam gol profili2.89
Güç farkı18

Standard Liège İç Saha İstatistikleri

Standard Liège · iç saha2G 4B 4M5-9 · 1.00 puan/maç
Standard Liège · genel7G 5B 8M29-25 · 1.30 puan/maç

Sint-Truiden Deplasman İstatistikleri

Sint-Truiden · deplasman5G 1B 4M25-18 · 1.60 puan/maç
Sint-Truiden · genel9G 3B 8M40-31 · 1.50 puan/maç
FEM MARKET LAB

Standard Liège - Sint-Truiden Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Standard Liège - Sint-Truiden Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3540 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%3840 maç örneklem
1X%6240 maç örneklem
X2%6540 maç örneklem

Standard Liège - Sint-Truiden Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6840 maç örneklem
1.5 ALT%3240 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3240 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Standard Liège - Sint-Truiden Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Standard Liège - Sint-Truiden Form Durumu ve Maç Profili

Standard Liège, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Sint-Truiden maç başına 1.50 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Standard Liège için 42/100, Sint-Truiden için 60/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+18 Sint-TruidenSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.89Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 1.50Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.