Oud-Heverlee Leuven - Genk İstatistikleri ve Maç Analizi

Oud-Heverlee Leuven - Genk karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Oud-Heverlee Leuven iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Genk ise deplasmanda maç başına 0.00 gol atıp 0.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.72 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 6 Mart 2027 16:00
Oud-Heverlee LeuvenGüç 64/100
VSKing Power at Den Dreef Stadion
GenkGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Oud-Heverlee Leuven - Genk Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Oud-Heverlee LeuvenGÜÇ PROFİLİGenk
64
Genel Güç
50
90
Hücum
35
57
Savunma
88
65
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Oud-Heverlee Leuven - Genk Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Oud-Heverlee Leuven için gol beklentisi 1.44,Genk için 0.28 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.72 seviyesinde.

Oud-Heverlee Leuven gol profili1.44
Genk gol profili0.28
Toplam gol profili1.72
Güç farkı14

Oud-Heverlee Leuven İç Saha İstatistikleri

Oud-Heverlee Leuven · iç saha5G 2B 3M21-11 · 1.70 puan/maç
Oud-Heverlee Leuven · genel6G 7B 7M33-29 · 1.25 puan/maç

Genk Deplasman İstatistikleri

Genk · deplasman0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç
Genk · genel0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Oud-Heverlee Leuven - Genk Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4020 maçlık örneklem
KG VAR%2520 maçlık örneklem
2.5 ALT%6020 maçlık örneklem
KG YOK%7520 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2520 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1020 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3020 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5020 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Oud-Heverlee Leuven - Genk Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4020 maç örneklem
X%1020 maç örneklem
2%5020 maç örneklem
1X%5020 maç örneklem
X2%6020 maç örneklem

Oud-Heverlee Leuven - Genk Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8020 maç örneklem
1.5 ALT%2020 maç örneklem
2.5 ÜST%4020 maç örneklem
2.5 ALT%6020 maç örneklem
3.5 ÜST%2520 maç örneklem
3.5 ALT%7520 maç örneklem
4.5 ÜST%1020 maç örneklem
4.5 ALT%9020 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2020 maç örneklem
2-3 GOL%5520 maç örneklem
4+ GOL%2520 maç örneklem

Oud-Heverlee Leuven - Genk Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%2520 maç örneklem
KG YOK%7520 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6020 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3020 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2020 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6520 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5020 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1520 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Oud-Heverlee Leuven - Genk Form Durumu ve Maç Profili

Oud-Heverlee Leuven, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Genk maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Oud-Heverlee Leuven için 64/100, Genk için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+14 Oud-Heverlee LeuvenSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.72Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.