Genk - Union Saint-Gilloise İstatistikleri ve Maç Analizi

Genk - Union Saint-Gilloise karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Genk iç sahada maç başına 0.00 gol üretirken maç başına 0.00 gol yiyor. Union Saint-Gilloise ise deplasmanda maç başına 2.70 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.21 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 27 Şubat 2027 16:00
GenkGüç 50/100
VSCegeka Arena
Union Saint-GilloiseGüç 72/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Genk - Union Saint-Gilloise Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
GenkGÜÇ PROFİLİUnion Saint-Gilloise
50
Genel Güç
72
35
Hücum
90
88
Savunma
49
40
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Genk - Union Saint-Gilloise Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Genk için gol beklentisi 0.31,Union Saint-Gilloise için 1.89 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.21 seviyesinde.

Genk gol profili0.31
Union Saint-Gilloise gol profili1.89
Toplam gol profili2.21
Güç farkı22

Genk İç Saha İstatistikleri

Genk · iç saha0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç
Genk · genel0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç

Union Saint-Gilloise Deplasman İstatistikleri

Union Saint-Gilloise · deplasman6G 2B 2M27-14 · 2.00 puan/maç
Union Saint-Gilloise · genel14G 4B 2M63-24 · 2.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Genk - Union Saint-Gilloise Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7520 maçlık örneklem
KG VAR%5520 maçlık örneklem
2.5 ALT%2520 maçlık örneklem
KG YOK%4520 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5520 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3520 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3520 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%6020 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Genk - Union Saint-Gilloise Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3020 maç örneklem
X%1020 maç örneklem
2%6020 maç örneklem
1X%4020 maç örneklem
X2%7020 maç örneklem

Genk - Union Saint-Gilloise Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8020 maç örneklem
1.5 ALT%2020 maç örneklem
2.5 ÜST%7520 maç örneklem
2.5 ALT%2520 maç örneklem
3.5 ÜST%5520 maç örneklem
3.5 ALT%4520 maç örneklem
4.5 ÜST%3520 maç örneklem
4.5 ALT%6520 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2020 maç örneklem
2-3 GOL%2520 maç örneklem
4+ GOL%5520 maç örneklem

Genk - Union Saint-Gilloise Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5520 maç örneklem
KG YOK%4520 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6520 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3520 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2020 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8020 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%6020 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%4520 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Genk - Union Saint-Gilloise Form Durumu ve Maç Profili

Genk, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Union Saint-Gilloise maç başına 2.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Genk için 50/100, Union Saint-Gilloise için 72/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+22 Union Saint-GilloiseSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.21Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 2.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.