Club Brugge - Lommel İstatistikleri ve Maç Analizi

Club Brugge - Lommel karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Club Brugge iç sahada maç başına 3.50 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Lommel ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.20 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 20 Şubat 2027 16:00
Club BruggeGüç 87/100
VSJan Breydel Stadium
LommelGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Club Brugge - Lommel Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Club BruggeGÜÇ PROFİLİLommel
87
Genel Güç
50
90
Hücum
90
57
Savunma
38
80
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Club Brugge - Lommel Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Club Brugge için gol beklentisi 3.22,Lommel için 0.98 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.20 seviyesinde.

Club Brugge gol profili3.22
Lommel gol profili0.98
Toplam gol profili4.20
Güç farkı37

Club Brugge İç Saha İstatistikleri

Club Brugge · iç saha8G 0B 2M35-11 · 2.40 puan/maç
Club Brugge · genel14G 2B 4M60-23 · 2.20 puan/maç

Lommel Deplasman İstatistikleri

Lommel · deplasman3G 5B 2M15-18 · 1.40 puan/maç
Lommel · genel9G 6B 5M32-32 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Club Brugge - Lommel Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%8136 maçlık örneklem
KG VAR%6936 maçlık örneklem
2.5 ALT%1936 maçlık örneklem
KG YOK%3136 maçlık örneklem
3.5 ÜST%6736 maçlık örneklem
4.5 ÜST%4736 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6936 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4236 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Club Brugge - Lommel Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5636 maç örneklem
X%1936 maç örneklem
2%2536 maç örneklem
1X%7536 maç örneklem
X2%4436 maç örneklem

Club Brugge - Lommel Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9436 maç örneklem
1.5 ALT%636 maç örneklem
2.5 ÜST%8136 maç örneklem
2.5 ALT%1936 maç örneklem
3.5 ÜST%6736 maç örneklem
3.5 ALT%3336 maç örneklem
4.5 ÜST%4736 maç örneklem
4.5 ALT%5336 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%636 maç örneklem
2-3 GOL%2836 maç örneklem
4+ GOL%6736 maç örneklem

Club Brugge - Lommel Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6936 maç örneklem
KG YOK%3136 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9436 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6936 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4736 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6936 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4236 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1936 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Club Brugge - Lommel Form Durumu ve Maç Profili

Club Brugge, genel form profilinde maç başına 2.20 puan toplarken,Lommel maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Club Brugge için 87/100, Lommel için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+37 Club BruggeSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.20Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.20 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.