RAAL La Louvière - Oud-Heverlee Leuven İstatistikleri ve Maç Analizi

RAAL La Louvière - Oud-Heverlee Leuven karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

RAAL La Louvière iç sahada maç başına 0.00 gol üretirken maç başına 0.00 gol yiyor. Oud-Heverlee Leuven ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.38 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 13 Şubat 2027 16:00
RAAL La LouvièreGüç 50/100
VSStade du Tivoli
Oud-Heverlee LeuvenGüç 29/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

RAAL La Louvière - Oud-Heverlee Leuven Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
RAAL La LouvièreGÜÇ PROFİLİOud-Heverlee Leuven
50
Genel Güç
29
35
Hücum
73
88
Savunma
32
40
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

RAAL La Louvière - Oud-Heverlee Leuven Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre RAAL La Louvière için gol beklentisi 0.97,Oud-Heverlee Leuven için 0.41 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.38 seviyesinde.

RAAL La Louvière gol profili0.97
Oud-Heverlee Leuven gol profili0.41
Toplam gol profili1.38
Güç farkı21

RAAL La Louvière İç Saha İstatistikleri

RAAL La Louvière · iç saha0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç
RAAL La Louvière · genel1G 0B 0M3-2 · 3.00 puan/maç

Oud-Heverlee Leuven Deplasman İstatistikleri

Oud-Heverlee Leuven · deplasman0G 5B 5M10-20 · 0.50 puan/maç
Oud-Heverlee Leuven · genel6G 7B 7M33-29 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

RAAL La Louvière - Oud-Heverlee Leuven Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4520 maçlık örneklem
KG VAR%5520 maçlık örneklem
2.5 ALT%5520 maçlık örneklem
KG YOK%4520 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2520 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2020 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5520 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2520 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

RAAL La Louvière - Oud-Heverlee Leuven Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4520 maç örneklem
X%4520 maç örneklem
2%1020 maç örneklem
1X%9020 maç örneklem
X2%5520 maç örneklem

RAAL La Louvière - Oud-Heverlee Leuven Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8520 maç örneklem
1.5 ALT%1520 maç örneklem
2.5 ÜST%4520 maç örneklem
2.5 ALT%5520 maç örneklem
3.5 ÜST%2520 maç örneklem
3.5 ALT%7520 maç örneklem
4.5 ÜST%2020 maç örneklem
4.5 ALT%8020 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1520 maç örneklem
2-3 GOL%6020 maç örneklem
4+ GOL%2520 maç örneklem

RAAL La Louvière - Oud-Heverlee Leuven Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5520 maç örneklem
KG YOK%4520 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8020 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5520 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3520 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6520 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2520 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1520 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

RAAL La Louvière - Oud-Heverlee Leuven Form Durumu ve Maç Profili

RAAL La Louvière, genel form profilinde maç başına 3.00 puan toplarken,Oud-Heverlee Leuven maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri RAAL La Louvière için 50/100, Oud-Heverlee Leuven için 29/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+21 RAAL La LouvièreSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.38Toplam xG-benzeri beklenti
Form3.00 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.