Westerlo - Club Brugge İstatistikleri ve Maç Analizi

Westerlo - Club Brugge karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Westerlo iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 2.30 gol yiyor. Club Brugge ise deplasmanda maç başına 2.40 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.13 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 13 Şubat 2027 16:00
WesterloGüç 41/100
VSHet Kuipje
Club BruggeGüç 70/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Westerlo - Club Brugge Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
WesterloGÜÇ PROFİLİClub Brugge
41
Genel Güç
70
90
Hücum
90
30
Savunma
49
50
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Westerlo - Club Brugge Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Westerlo için gol beklentisi 1.48,Club Brugge için 2.65 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.13 seviyesinde.

Westerlo gol profili1.48
Club Brugge gol profili2.65
Toplam gol profili4.13
Güç farkı29

Westerlo İç Saha İstatistikleri

Westerlo · iç saha2G 3B 5M20-23 · 0.90 puan/maç
Westerlo · genel7G 2B 11M31-38 · 1.15 puan/maç

Club Brugge Deplasman İstatistikleri

Club Brugge · deplasman6G 2B 2M24-14 · 2.00 puan/maç
Club Brugge · genel14G 2B 4M60-23 · 2.20 puan/maç
FEM MARKET LAB

Westerlo - Club Brugge Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%8040 maçlık örneklem
KG VAR%7840 maçlık örneklem
2.5 ALT%2040 maçlık örneklem
KG YOK%2240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%7540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Westerlo - Club Brugge Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2040 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%6240 maç örneklem
1X%3840 maç örneklem
X2%8040 maç örneklem

Westerlo - Club Brugge Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9240 maç örneklem
1.5 ALT%840 maç örneklem
2.5 ÜST%8040 maç örneklem
2.5 ALT%2040 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%2540 maç örneklem
4.5 ALT%7540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%840 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

Westerlo - Club Brugge Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7840 maç örneklem
KG YOK%2240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%9040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Westerlo - Club Brugge Form Durumu ve Maç Profili

Westerlo, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Club Brugge maç başına 2.20 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Westerlo için 41/100, Club Brugge için 70/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+29 Club BruggeSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.13Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 2.20Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.