Charleroi - Westerlo İstatistikleri ve Maç Analizi

Charleroi - Westerlo karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Charleroi iç sahada maç başına 0.00 gol üretirken maç başına 0.00 gol yiyor. Westerlo ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.49 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 6 Şubat 2027 16:00
CharleroiGüç 50/100
VSStade du Pays de Charleroi
WesterloGüç 45/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

37/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Charleroi - Westerlo Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CharleroiGÜÇ PROFİLİWesterlo
50
Genel Güç
45
35
Hücum
84
88
Savunma
38
40
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Charleroi - Westerlo Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Charleroi için gol beklentisi 0.73,Westerlo için 0.76 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.49 seviyesinde.

Charleroi gol profili0.73
Westerlo gol profili0.76
Toplam gol profili1.49
Güç farkı5

Charleroi İç Saha İstatistikleri

Charleroi · iç saha0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç
Charleroi · genel0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç

Westerlo Deplasman İstatistikleri

Westerlo · deplasman4G 0B 6M13-18 · 1.20 puan/maç
Westerlo · genel7G 2B 11M31-38 · 1.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

Charleroi - Westerlo Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4520 maçlık örneklem
KG VAR%2520 maçlık örneklem
2.5 ALT%5520 maçlık örneklem
KG YOK%7520 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2520 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1020 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4020 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4020 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Charleroi - Westerlo Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4020 maç örneklem
X%1020 maç örneklem
2%5020 maç örneklem
1X%5020 maç örneklem
X2%6020 maç örneklem

Charleroi - Westerlo Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7520 maç örneklem
1.5 ALT%2520 maç örneklem
2.5 ÜST%4520 maç örneklem
2.5 ALT%5520 maç örneklem
3.5 ÜST%2520 maç örneklem
3.5 ALT%7520 maç örneklem
4.5 ÜST%1020 maç örneklem
4.5 ALT%9020 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2520 maç örneklem
2-3 GOL%5020 maç örneklem
4+ GOL%2520 maç örneklem

Charleroi - Westerlo Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%2520 maç örneklem
KG YOK%7520 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%5020 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4020 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3020 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6520 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4020 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%520 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Charleroi - Westerlo Form Durumu ve Maç Profili

Charleroi, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Westerlo maç başına 1.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Charleroi için 50/100, Westerlo için 45/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+5 CharleroiSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.49Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 1.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.