Zulte Waregem - Lommel İstatistikleri ve Maç Analizi

Zulte Waregem - Lommel karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Zulte Waregem iç sahada maç başına 0.00 gol üretirken maç başına 3.00 gol yiyor. Lommel ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.75 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 6 Şubat 2027 16:00
Zulte WaregemGüç 25/100
VSElindus Arena
LommelGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Zulte Waregem - Lommel Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Zulte WaregemGÜÇ PROFİLİLommel
25
Genel Güç
50
35
Hücum
90
30
Savunma
38
40
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Zulte Waregem - Lommel Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Zulte Waregem için gol beklentisi 0.43,Lommel için 2.32 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.75 seviyesinde.

Zulte Waregem gol profili0.43
Lommel gol profili2.32
Toplam gol profili2.75
Güç farkı25

Zulte Waregem İç Saha İstatistikleri

Zulte Waregem · iç saha0G 0B 1M0-3 · 0.00 puan/maç
Zulte Waregem · genel1G 0B 2M3-5 · 1.00 puan/maç

Lommel Deplasman İstatistikleri

Lommel · deplasman3G 5B 2M15-18 · 1.40 puan/maç
Lommel · genel9G 6B 5M32-32 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Zulte Waregem - Lommel Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7117 maçlık örneklem
KG VAR%7617 maçlık örneklem
2.5 ALT%2917 maçlık örneklem
KG YOK%2417 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4717 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1817 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2917 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5317 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Zulte Waregem - Lommel Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%1817 maç örneklem
X%3517 maç örneklem
2%4717 maç örneklem
1X%5317 maç örneklem
X2%8217 maç örneklem

Zulte Waregem - Lommel Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8817 maç örneklem
1.5 ALT%1217 maç örneklem
2.5 ÜST%7117 maç örneklem
2.5 ALT%2917 maç örneklem
3.5 ÜST%4717 maç örneklem
3.5 ALT%5317 maç örneklem
4.5 ÜST%1817 maç örneklem
4.5 ALT%8217 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1217 maç örneklem
2-3 GOL%4117 maç örneklem
4+ GOL%4717 maç örneklem

Zulte Waregem - Lommel Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7617 maç örneklem
KG YOK%2417 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8217 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2917 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1217 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8217 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5317 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%3517 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Zulte Waregem - Lommel Form Durumu ve Maç Profili

Zulte Waregem, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Lommel maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Zulte Waregem için 25/100, Lommel için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+25 LommelSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.75Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.