Lommel - Oud-Heverlee Leuven İstatistikleri ve Maç Analizi

Lommel - Oud-Heverlee Leuven karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Lommel iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 1.30 gol yiyor. Oud-Heverlee Leuven ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.93 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 30 Ocak 2027 16:00
LommelGüç 64/100
VSSoevereinstadion
Oud-Heverlee LeuvenGüç 29/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Lommel - Oud-Heverlee Leuven Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
LommelGÜÇ PROFİLİOud-Heverlee Leuven
64
Genel Güç
29
90
Hücum
73
52
Savunma
32
70
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Lommel - Oud-Heverlee Leuven Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Lommel için gol beklentisi 2.16,Oud-Heverlee Leuven için 0.76 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.93 seviyesinde.

Lommel gol profili2.16
Oud-Heverlee Leuven gol profili0.76
Toplam gol profili2.93
Güç farkı35

Lommel İç Saha İstatistikleri

Lommel · iç saha6G 1B 3M17-13 · 1.90 puan/maç
Lommel · genel9G 6B 5M32-32 · 1.65 puan/maç

Oud-Heverlee Leuven Deplasman İstatistikleri

Oud-Heverlee Leuven · deplasman0G 5B 5M10-20 · 0.50 puan/maç
Oud-Heverlee Leuven · genel6G 7B 7M33-29 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Lommel - Oud-Heverlee Leuven Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5531 maçlık örneklem
KG VAR%5231 maçlık örneklem
2.5 ALT%4531 maçlık örneklem
KG YOK%4831 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3231 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1931 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5831 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2631 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Lommel - Oud-Heverlee Leuven Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5231 maç örneklem
X%3231 maç örneklem
2%1631 maç örneklem
1X%8431 maç örneklem
X2%4831 maç örneklem

Lommel - Oud-Heverlee Leuven Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8131 maç örneklem
1.5 ALT%1931 maç örneklem
2.5 ÜST%5531 maç örneklem
2.5 ALT%4531 maç örneklem
3.5 ÜST%3231 maç örneklem
3.5 ALT%6831 maç örneklem
4.5 ÜST%1931 maç örneklem
4.5 ALT%8131 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1931 maç örneklem
2-3 GOL%4831 maç örneklem
4+ GOL%3231 maç örneklem

Lommel - Oud-Heverlee Leuven Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5231 maç örneklem
KG YOK%4831 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7431 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5831 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4231 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6831 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2631 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1331 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Lommel - Oud-Heverlee Leuven Form Durumu ve Maç Profili

Lommel, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Oud-Heverlee Leuven maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Lommel için 64/100, Oud-Heverlee Leuven için 29/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+35 LommelSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.93Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.