Union Saint-Gilloise - SK Beveren İstatistikleri ve Maç Analizi

Union Saint-Gilloise - SK Beveren karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Union Saint-Gilloise iç sahada maç başına 3.10 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. SK Beveren ise deplasmanda maç başına 3.67 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 5.30 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 23 Ocak 2027 16:00
Union Saint-GilloiseGüç 85/100
VSJoseph Marien Stadium
SK BeverenGüç 74/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Union Saint-Gilloise - SK Beveren Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Union Saint-GilloiseGÜÇ PROFİLİSK Beveren
85
Genel Güç
74
90
Hücum
90
63
Savunma
32
75
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Union Saint-Gilloise - SK Beveren Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Union Saint-Gilloise için gol beklentisi 2.79,SK Beveren için 2.51 ve karşılaşmanın toplam gol profili5.30 seviyesinde.

Union Saint-Gilloise gol profili2.79
SK Beveren gol profili2.51
Toplam gol profili5.30
Güç farkı11

Union Saint-Gilloise İç Saha İstatistikleri

Union Saint-Gilloise · iç saha7G 3B 0M31-9 · 2.40 puan/maç
Union Saint-Gilloise · genel14G 4B 2M63-24 · 2.30 puan/maç

SK Beveren Deplasman İstatistikleri

SK Beveren · deplasman2G 0B 1M11-6 · 2.00 puan/maç
SK Beveren · genel2G 0B 1M11-6 · 2.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Union Saint-Gilloise - SK Beveren Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7023 maçlık örneklem
KG VAR%5223 maçlık örneklem
2.5 ALT%3023 maçlık örneklem
KG YOK%4823 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3923 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3023 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6523 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1723 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Union Saint-Gilloise - SK Beveren Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%7023 maç örneklem
X%2223 maç örneklem
2%923 maç örneklem
1X%9123 maç örneklem
X2%3023 maç örneklem

Union Saint-Gilloise - SK Beveren Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7823 maç örneklem
1.5 ALT%2223 maç örneklem
2.5 ÜST%7023 maç örneklem
2.5 ALT%3023 maç örneklem
3.5 ÜST%3923 maç örneklem
3.5 ALT%6123 maç örneklem
4.5 ÜST%3023 maç örneklem
4.5 ALT%7023 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2223 maç örneklem
2-3 GOL%3923 maç örneklem
4+ GOL%3923 maç örneklem

Union Saint-Gilloise - SK Beveren Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5223 maç örneklem
KG YOK%4823 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8723 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6523 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4323 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5223 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1723 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%923 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Union Saint-Gilloise - SK Beveren Form Durumu ve Maç Profili

Union Saint-Gilloise, genel form profilinde maç başına 2.30 puan toplarken,SK Beveren maç başına 2.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Union Saint-Gilloise için 85/100, SK Beveren için 74/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+11 Union Saint-GilloiseSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili5.30Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.30 / 2.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.