Union Saint-Gilloise - RAAL La Louvière İstatistikleri ve Maç Analizi

Union Saint-Gilloise - RAAL La Louvière karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Union Saint-Gilloise iç sahada maç başına 3.10 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. RAAL La Louvière ise deplasmanda maç başına 3.00 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.88 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 16 Ocak 2027 16:00
Union Saint-GilloiseGüç 85/100
VSJoseph Marien Stadium
RAAL La LouvièreGüç 88/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

37/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Union Saint-Gilloise - RAAL La Louvière Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Union Saint-GilloiseGÜÇ PROFİLİRAAL La Louvière
85
Genel Güç
88
90
Hücum
90
63
Savunma
32
75
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Union Saint-Gilloise - RAAL La Louvière Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Union Saint-Gilloise için gol beklentisi 2.65,RAAL La Louvière için 2.23 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.88 seviyesinde.

Union Saint-Gilloise gol profili2.65
RAAL La Louvière gol profili2.23
Toplam gol profili4.88
Güç farkı3

Union Saint-Gilloise İç Saha İstatistikleri

Union Saint-Gilloise · iç saha7G 3B 0M31-9 · 2.40 puan/maç
Union Saint-Gilloise · genel14G 4B 2M63-24 · 2.30 puan/maç

RAAL La Louvière Deplasman İstatistikleri

RAAL La Louvière · deplasman1G 0B 0M3-2 · 3.00 puan/maç
RAAL La Louvière · genel1G 0B 0M3-2 · 3.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Union Saint-Gilloise - RAAL La Louvière Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6721 maçlık örneklem
KG VAR%4821 maçlık örneklem
2.5 ALT%3321 maçlık örneklem
KG YOK%5221 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3821 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2921 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7121 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1421 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Union Saint-Gilloise - RAAL La Louvière Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%7121 maç örneklem
X%2421 maç örneklem
2%521 maç örneklem
1X%9521 maç örneklem
X2%2921 maç örneklem

Union Saint-Gilloise - RAAL La Louvière Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7621 maç örneklem
1.5 ALT%2421 maç örneklem
2.5 ÜST%6721 maç örneklem
2.5 ALT%3321 maç örneklem
3.5 ÜST%3821 maç örneklem
3.5 ALT%6221 maç örneklem
4.5 ÜST%2921 maç örneklem
4.5 ALT%7121 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2421 maç örneklem
2-3 GOL%3821 maç örneklem
4+ GOL%3821 maç örneklem

Union Saint-Gilloise - RAAL La Louvière Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4821 maç örneklem
KG YOK%5221 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8621 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7121 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4321 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%4821 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1421 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1021 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Union Saint-Gilloise - RAAL La Louvière Form Durumu ve Maç Profili

Union Saint-Gilloise, genel form profilinde maç başına 2.30 puan toplarken,RAAL La Louvière maç başına 3.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Union Saint-Gilloise için 85/100, RAAL La Louvière için 88/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+3 RAAL La LouvièreSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.88Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.30 / 3.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.