Cercle Brugge - Genk İstatistikleri ve Maç Analizi

Cercle Brugge - Genk karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Cercle Brugge iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Genk ise deplasmanda maç başına 0.00 gol atıp 0.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.64 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 16 Ocak 2027 16:00
Cercle BruggeGüç 75/100
VSJan Breydel Stadium
GenkGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Cercle Brugge - Genk Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Cercle BruggeGÜÇ PROFİLİGenk
75
Genel Güç
50
90
Hücum
35
60
Savunma
88
65
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Cercle Brugge - Genk Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Cercle Brugge için gol beklentisi 1.49,Genk için 0.15 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.64 seviyesinde.

Cercle Brugge gol profili1.49
Genk gol profili0.15
Toplam gol profili1.64
Güç farkı25

Cercle Brugge İç Saha İstatistikleri

Cercle Brugge · iç saha5G 1B 1M14-7 · 2.29 puan/maç
Cercle Brugge · genel7G 3B 4M26-19 · 1.71 puan/maç

Genk Deplasman İstatistikleri

Genk · deplasman0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç
Genk · genel0G 0B 0M0-0 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Cercle Brugge - Genk Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%297 maçlık örneklem
KG VAR%437 maçlık örneklem
2.5 ALT%717 maçlık örneklem
KG YOK%577 maçlık örneklem
3.5 ÜST%297 maçlık örneklem
4.5 ÜST%297 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%437 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%297 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%867 maçlık örneklem
İY KG VAR%07 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Cercle Brugge - Genk Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%717 maç örneklem
X%147 maç örneklem
2%147 maç örneklem
1X%867 maç örneklem
X2%297 maç örneklem

Cercle Brugge - Genk Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%717 maç örneklem
1.5 ALT%297 maç örneklem
2.5 ÜST%297 maç örneklem
2.5 ALT%717 maç örneklem
3.5 ÜST%297 maç örneklem
3.5 ALT%717 maç örneklem
4.5 ÜST%297 maç örneklem
4.5 ALT%717 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%297 maç örneklem
2-3 GOL%437 maç örneklem
4+ GOL%297 maç örneklem

Cercle Brugge - Genk Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%437 maç örneklem
KG YOK%577 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%1007 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%437 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%147 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%437 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%297 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%147 maç örneklem

Cercle Brugge - Genk İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%867 maç örneklem
İY 0.5 ALT%147 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%297 maç örneklem
İY 1.5 ALT%717 maç örneklem
İY KG VAR%07 maç örneklem
İY KG YOK%1007 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Cercle Brugge - Genk Form Durumu ve Maç Profili

Cercle Brugge, genel form profilinde maç başına 1.71 puan toplarken,Genk maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Cercle Brugge için 75/100, Genk için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+25 Cercle BruggeSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.64Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.71 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.