Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven İstatistikleri ve Maç Analizi

Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Zulte Waregem iç sahada maç başına 0.00 gol üretirken maç başına 3.00 gol yiyor. Oud-Heverlee Leuven ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.52 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 16 Ocak 2027 16:00
Zulte WaregemGüç 25/100
VSElindus Arena
Oud-Heverlee LeuvenGüç 29/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

37/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Zulte WaregemGÜÇ PROFİLİOud-Heverlee Leuven
25
Genel Güç
29
35
Hücum
73
30
Savunma
32
40
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Zulte Waregem için gol beklentisi 0.72,Oud-Heverlee Leuven için 1.80 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.52 seviyesinde.

Zulte Waregem gol profili0.72
Oud-Heverlee Leuven gol profili1.80
Toplam gol profili2.52
Güç farkı4

Zulte Waregem İç Saha İstatistikleri

Zulte Waregem · iç saha0G 0B 1M0-3 · 0.00 puan/maç
Zulte Waregem · genel1G 0B 2M3-5 · 1.00 puan/maç

Oud-Heverlee Leuven Deplasman İstatistikleri

Oud-Heverlee Leuven · deplasman0G 5B 5M10-20 · 0.50 puan/maç
Oud-Heverlee Leuven · genel6G 7B 7M33-29 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4821 maçlık örneklem
KG VAR%5221 maçlık örneklem
2.5 ALT%5221 maçlık örneklem
KG YOK%4821 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2421 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1921 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5221 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2921 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4321 maç örneklem
X%4321 maç örneklem
2%1421 maç örneklem
1X%8621 maç örneklem
X2%5721 maç örneklem

Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8621 maç örneklem
1.5 ALT%1421 maç örneklem
2.5 ÜST%4821 maç örneklem
2.5 ALT%5221 maç örneklem
3.5 ÜST%2421 maç örneklem
3.5 ALT%7621 maç örneklem
4.5 ÜST%1921 maç örneklem
4.5 ALT%8121 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1421 maç örneklem
2-3 GOL%6221 maç örneklem
4+ GOL%2421 maç örneklem

Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5221 maç örneklem
KG YOK%4821 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7621 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5221 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3321 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6721 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2921 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1921 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven Form Durumu ve Maç Profili

Zulte Waregem, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Oud-Heverlee Leuven maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Zulte Waregem için 25/100, Oud-Heverlee Leuven için 29/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+4 Oud-Heverlee LeuvenSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.52Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.